PL / EN
WERONIKA JAKUBOWSKA – NEW FACE Z AGENCJI SPECTO MODELS

WERONIKA JAKUBOWSKA – NEW FACE Z AGENCJI SPECTO MODELS

Co takiego w niej jest, że nie można oderwać od niej oczu?

Imię i nazwisko: Weronika Jakubowska

Agencja matka: Specto Models

Wzrost: 176 cm

Wymiary: 82 – 61 – 88 cm

Kolor oczu: niebieski

Kolor włosów: brązowy

Rozmiar butów: 39

 

 

Modelki mówią, że początki kariery w modelingu są podobne. Sposób i okoliczności, w jakich nowa twarz zostaje odkryta zawsze jednak są wyjątkowe. Weronice rodzice sprezentowali sesję zdjęciową, którą przyszła modelka niespodziewanie dla samej siebie wywołała sporo szumu wokół własnej osoby i która okazała się być punktem zwrotnym.

 

Predyspozycje do zawodu, na które wcześniej zwracało uwagę otoczenie potwierdzili fotograf i wizażystka rzeczonej sesji. Za to nagrania reklamy, w której Weronika wzięła udział, okazały się być momentem przełomowym - zaowocowały podpisaniem kontraktu z agencją Specto Models, z którą przyszłą modelkę skontaktowała mama koleżanki po fachu. Na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać: lookbook dla koton.com którego jest bohaterką, a także praca w Tokio, dokąd wybiera się latem przyszłego roku pod skrzydłami agencji Donna Models tylko potwierdzają, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 

Jeśli chodzi o pasje, na pierwszym miejscu Weronika wymienia podróże – to także najbardziej dla niej atrakcyjny aspekt modelingu. Swoją przyszłość wiąże z medycyną – oczami wyobraźni  widzi siebie w roli chirurga.

 

Jako modelka mierzy wysoko – marzą się jej okładki najbardziej prestiżowych magazynów, jeśli zaś chodzi o wybieg, bez wahania wskazuje duet paprocki&brzozowski. Ambicja i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań rysują jej zawodową przyszłość w świetlanych barwach. 

 

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Weronika Jakubowska | Specto Models | new face | modelki |

podobne artykuły