Logotyp serwisu lamode.info
WAKACYJNA SESJA KOLEKCJI PIXIE LOTT DLA LIPSY

WAKACYJNA SESJA KOLEKCJI PIXIE LOTT DLA LIPSY

Nasze myśli już intensywnie krążą wokół jesieni, aby na chwilę poczuć jednak jeszcze klimat ciepłego lata prezentujemy Wam kolekcję Pixie Lott dla brytyjskiej marki Lipsy.

Coraz więcej marek decyduje się na to, aby w ich kolekcjach znalazły się też serie sygnowane znanymi nazwiskami. Prym w tym zakresie wiedzie z pewnością szwedzki H&M, który poszczycić może się współpracą z Karlem Lagerfeldem, Lanvin czy Viktor&Rolf.

 

Z kolei brytyjska marka odzieżowa Lipsy jest w swoim wyborze bardziej stała i kolejny już sezon kooperuje z popularną w ich kraju piosenkarką i aktorką Pixie Lott. Ceniona za dziewczęcy styl marka, dzięki współpracy z tak wyrazistą postacią składa ukłon w stronę miłośników „mocniejszych” stylizacji.

 

Kolekcja artystki, podzielona jest na dwa działy Pixie Party i Pixie Festival, w pierwszym znajdziemy więcej kobiecych, romantycznych fasonów, nadających się idealnie na przyjęcia w wakacyjnych kurortach, drugi to z kolei ukłon w stronę miłośniczek letnich wypraw na muzyczne festiwale.

 

Zwierzęce printy na sukienkach, cekiny i błyszczące motywy na dekoltach, nieśmiertelna biel i najmodniejszy w tym sezonie koral – to elementy, które nadają charakteru kolekcji. Zajrzyjcie do galerii i przenieście się jeszcze na moment na słoneczne plaże i kwieciste łąki.

tagi: Pixie Lott | Lipsy | trendy wiosna lato 2011 | kolekcja |

podobne artykuły