Logotyp serwisu lamode.info
VITALUMIÈRE AQUA COMPACT – NOWY PODKŁAD CHANEL

VITALUMIÈRE AQUA COMPACT – NOWY PODKŁAD CHANEL

Lekki, ale trwały, praktyczny, ale elegancki, gęsty, ale intensywnie nawilżający – oto nowy podkład Chanel Vitalumière Aqua Compact. Dowiedz się, dlaczego warto go mieć!

Wszystko zaczęło się od ubrań i dodatków, następnie nadeszła kolej na perfumy i wreszcie luksusowe kosmetyki – kremy, pomadki, cienie, podkłady. Od lat francuska marka Chanel oferuje eleganckie produkty najwyższej jakości, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy królujące w świecie mody. Vitalumière Aqua Compact - to kolejny podkład Chanel, który zachwyca tak samo, jak jego poprzednicy - Chanel Vitalumière Aqua Foundation i Chanel Vitalumière Aqua Elat.

 

Chanel Vitalumière Aqua Compact zawiera 24% wody, witaminę E, pigmenty Soft Focus i faktor ochronny SPF 15. Ultranawilżająca formuła sprawia, że pokryta podkładem skóra wygląda naturalnie, promiennie i może bez przeszkód oddychać. Witamina E odżywia cerę i dodaje jej świeżości. Dodatkowym składnikiem jest pigment Soft Focus. Ta unikalna formuła kontroluje odbicie światła, ukrywa oznaki zmęczenia i tuszuje niedoskonałości skóry. Natomiast filtr ochronny SPF 15 chroni i rozświetla skórę.

 

Podkład Chanel jest gęsty i ma kremową konsystencję, ale nie jest ani tłusty, ani lepki. Kosmetyk zapewnia trwały efekt i idealny makijaż, nadaje się do suchej i normalnej skóry. Vitalumière Aqua Compact jest elegancko opakowany - klasyczna czarna puderniczka jest bardzo praktyczna i posiada wymienny wkład.

 

Chanel Vitalumière Aqua Compact, cena 225 PLN (wkład kosztuje 169 PLN).

tagi: Chanel Vitalumière Aqua Compact | makijaż | Chanel |

podobne artykuły