PL / EN
VICTORIA BECKHAM STWORZY KOLEKCJĘ DLA ESTEE LAUDER

VICTORIA BECKHAM STWORZY KOLEKCJĘ DLA ESTEE LAUDER

Poznajcie szczegóły tej ekskluzywnej współpracy!

Estee Lauder ogłasza współpracę z Victorią Beckham, która stworzy dla marki limitowaną kolekcję makijażową. Poznajcie szczegóły!

 

"Jesteśmy podekscytowani połączeniem sił i możliwością udostępnienia fanom Victorii na całym świecie jej wizji piękna" - powiedziała Jane Hertzmark Hudis, prezes grupy marek w The Estée Lauder Companies. "Victoria jest prawdziwą bizneswoman w duchu naszej założycielki, Estée Lauder, z wyczuciem tego, co pragną kobiety i poczuciem obowiązku, aby wyglądały i czuły się pięknie. Victoria ma pasję do piękna i jesteśmy zachwyceni, że dołącza do naszej firmy".

 

Również Beckham nie kryje zadowolenia z nowego projektu. "Jestem wzruszona inauguracją tej limitowanej kolekcji makijażowej z Estée Lauder. Ten cały proces tworzenia był jednocześnie inspirujący i poszerzający perspektywy - od retrospektywy i przeglądania archiwów Estée Lauder, aż po pracę nad produktem z zespołem Estée. Czuję, że to doskonała współpraca dla mnie i mojej marki. Od zawsze podziwiałam Estée Lauder i potężną firmę, którą stworzyła, więc jestem niezwykle podekscytowana możliwością zaproponowania naszym klientkom tę gamę makijażową i odegrania małą rolę w wizji kobieości Lauder" - mówiła Brytyjka.

 

Ekskluzywna linia Victoria Beckham Estée Lauder będzie miała swoją premierę we wrześniu 2016 roku i będzie dostępna w sprzedaży w salonach amerykańskiej firmy na całym świecie, butikach brytyjskiej projektantki, a także online na esteelauder.com i victoriabeckham.com.

 

Victoria Beckham bez wątpienia ma dobrą passę, a wczoraj również obchodziła swoje urodziny. Życzymy spełnienia na każdym polu i czekamy na efekty współpracy z Estée Lauder!

 

fot. materiały prasowe

video

MICHAL SZULC – BACKSTAGE POKAZU GALENE

tagi: Victoria Beckham | Estee Lauder | makijaż |

podobne artykuły