PL / EN
VANESSA PARADIS NA 3 OKŁADKACH VOGUE PARIS CHRISTMAS 2015

VANESSA PARADIS NA 3 OKŁADKACH VOGUE PARIS CHRISTMAS 2015

Francuska gwiazda jest specjalnym gościem nowego wydania numeru. Wybierzcie ulubioną okładkę!

Vanessa Paradis została zaproszona do specjalnego wydania Vogue Paris. W numerze Christmas 2015 francuska gwiazda pojawia się aż na trzech okładkach – w promiennej i silnej wersji w obiektywie duetu Inez & Vinoodh, enigmatycznie na zdjęciu autorstwa Davida Simsa oraz na sportowo i z szerokim uśmiechem pozując dla Karima Sadliego.

 

Pod ostrzałem mediów od fenomenalnego sukcesu piosenki ‘Joe le Taxi’ w wieku 14 lat, jej wyrafinowana popularność była kształtowana przez Serge`a Gainsbourga, Patrice`a Leconte, Jean-Paula Goude`a dla Chanel i Benjamina Biolay`a, Vanessa Paradis była zawsze znana z mocy swojego milczenia. To wyzwanie w naszych czasach, na którym wyrosła z wdziękiem” – mówiła o decyzji zaproszenia do współpracy Paradis redaktor naczelna pisma – Emmanuelle Alt. W świątecznej edycji magazynu główna bohaterka dzieli się z czytelnikami swoimi wspomnieniami „ze sceny i spoza niej”, pokazuje rodzinny album oraz Paryż jaki zna i kocha, a także przedstawia mężczyzn, którzy wpłynęli na jej życie.

 

Już jutro, tj. 1 grudnia magazyn ukaże się w sprzedaży. Nie możemy się doczekać, żeby dowiedzieć się więcej z wywiadu oraz zobaczyć sesję okładkową!

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Vanessa Paradis | Vanessa Paradis Vogue Paris | Vanessa Paradis Vogue | Vanessa Paradis 2015 | Vanessa Paradis cover |

podobne artykuły