PL / EN
UTERQÜE – WIOSNA LATO 2017

UTERQÜE – WIOSNA LATO 2017

Te kolaże Was zachwycą!

Art Essays” to zapowiedź nowej kolekcji Uterqüe na sezon wiosna lato 2017. Te kolaże robią wrażenie!

 

Pablo Thecuardo dla Uterqüe

 

Świat mody coraz chętniej sięga po kolaż. Jeżeli na tę formę wyrazu decydują się tacy trendsetterzy w branży jak Prada lub Chanel, wiadomo, że inni pójdą w ślad za nimi. Uterqüe, ekskluzywna marka grupy Inditex, chętnie korzysta z oryginalnych rozwiązań wizualnych w swojej komunikacji, więc kolaż jest świetnym wyborem. Hiszpańska marka do współpracy nad wiosenno-letnią kampanią zaprosiła słynnego artystę Pablo Thecuardo, który tworzył kolaże dla Lacoste, New Balance oraz innych firm z koncernu Inditex (Stradivarius, Oysho, Pull&Bear), a jego prace można oglądać na łamach takich tytułów, jak W Magazine, ICON Magazine, L`Officiel, Vanity Teen, Elle czy Cosas Couture.

 

Kolaże Pablo Thecuardo dla Uterqüe

 

Kolekcja Uterqüe wiosna lato 2017

 

Kształty, struktury i kolory to przewodnie wyróżniki nowej kolekcji Uterqüe, które w kolażu zostają jeszcze mocniej zaakcentowane. Trio tych cech tworzy harmonijną całość i jest odpowiedzią na poszukiwanie funkcjonalnego piękna. Wiosenno-letni okres kojarzy się zarówno z delikatnymi pastelami, jak i energetycznymi, nasyconymi barwami, więc obu tych palet nie mogło zabraknąć w propozycjach Uterqüe. Podobnie z bogatym światem flory, który jawi się tu pod postacią printów i fantazyjnych detali oraz współtworzy kolaże. W zbiorze odnajdziemy też etniczne inspiracje, odniesienia do epoki retro czy egzotycznych kultur. Projektanci marki tworzą dla kobiet szukających w garderobie jednocześnie kobiecości i kreatywności, ale też prostoty oraz klasyki.

 

Uterqüe po raz kolejny udowadnia, że romans mody ze sztuką to idealny scenariusz. Oby marki odzieżowe pisały takich więcej i więcej!

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Uterque | wiosna lato 2017 | kolekcja |

podobne artykuły