PL / EN
UTERQÜE JUŻ W POLSCE!

UTERQÜE JUŻ W POLSCE!

Najbardziej oczekiwana premiera na polskim rynku! Sprawdźcie, gdzie kupicie projekty marki.

Uterqüe to pierwszy brand, który rozumie, iż akcesoria to znacznie więcej niż tylko dodatek do stylizacji, jej wykończenie. Odwołanie do szlachetnego rzemiosła oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, m.in. doskonałych skór, jedwabi czy szylkretowych wykończeń, a dodatkowo ręczna robota czynią te dodatki ponadsezonowymi obiektami pożądania.

 

MATERIALS_2016/TRENDY/MIEJSCA/UTERQUE JUZ W POLSCE!/2.png

 

fot. Uterque.com

 

Torebki ze świetnej jakościowo skóry, bogata oferta butów, szale, apaszki, skórzane paski, kapelusze i parasole – można by wymieniać bez końca, a każde z w/w występują w licznych wersjach. Dodatkowo oferta sklepu uzupełniana jest nowościami co 2 tygodnie.

 

MATERIALS_2016/TRENDY/MIEJSCA/UTERQUE JUZ W POLSCE!/1.png

 

fot. Uterque.com

 

 

Tę mnogość i przywrócenie dodatkom należytej uwagi i rangi marka sygnalizuje już na poziomie nazwy – wszak Uterqüe to po łacinie „oba” – moda i akcesoria. Jedno i drugie, jako najmłodsze dziecko Inditexu cieszy się szczególnymi względami, gdyż mimo trybu fast fashion, w którym funkcjonuje, szczególny nacisk położony na jakość na każdym etapie produkcji począwszy od projektowania czyni jej ofertę znacznie odbiegającą od propozycji konkurencji i jedyną w swoim rodzaju.

 

MATERIALS_2016/TRENDY/MIEJSCA/UTERQUE JUZ W POLSCE!/3.png

 

fot. Uterque.com

 

Nie bez znaczenia jest też świetna lokalizacja sklepu – w strefie Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów na 1. piętrze. Jeśli jeszcze nie byliście, najwyższa pora to nadrobić!

 

video

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Uterqüe | butik | wnętrze |

podobne artykuły