PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
UPS A LA MODE – ANIA KUCZYŃSKA STWORZYŁA TOREBKĘ IDEALNĄ

UPS A LA MODE – ANIA KUCZYŃSKA STWORZYŁA TOREBKĘ IDEALNĄ

Zobacz efekty poszukiwań torebki idealnej i projekty zrealizowane przez mistrzynię designu, Anię Kuczyńską.

Kolekcja torebek UPS à la mode zaprojektowana przez Anię Kuczyńską powstała w oparciu o wyniki ogólnopolskiego sondażu dotyczącego tego jakże istotnego dodatku. Okazało się, że potrzeby kobiet zmieniają się wraz z ich wiekiem.

 

Po analizie wyników tego sondażu wyodrębniliśmy 3 grupy wiekowe i postanowiliśmy stworzyć specjalny projekt torebki dla każdej z nich – tłumaczy Grzegorz Urban, Dyrektor Marketingu UPS Polska. – Wzięliśmy także pod uwagę rozmowy z laureatkami konkursu Prêt à Torbę! ogłoszonego na łamach magazynu VIVA!.  

 

Badania pokazały, że najmłodsze kobiety stawiają na uniwersalność. Torba im dedykowana jest więc wykonana z miękkiej skóry i ma materiałowe, sztywne rączki – odpowiednio długie, by można było wygodnie zarzucić ją na ramię. Jest elegancka, ale jednocześnie ponadczasowa, praktyczna i pasuje do każdej stylizacji. W środku ma wygodny worek ściągany na troczek z 6 dużymi i pojemnymi kieszeniami wewnętrznymi.

 

Kolejna torebka łączy w sobie różne role, podobnie jak kobiety, które godzą życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi. Wykonana jest ze sztywnego materiału dodającego jej uroku. Kształtem nawiązuje do teczki na dokumenty, ma wygodną przegrodę wewnętrzną z umieszczonymi po obu stronach kieszeniami, także zamykanymi na suwak. Zmieszczą się w niej książka, pieluszka i laptop. W sposób oryginalny i stonowany łączy w sobie potencjalne przeciwieństwa.

 

Torba dla kobiet dojrzałych jest elegancka - łączy w sobie kobiecość i profesjonalizm. Została stworzona na planie kwadratu, który stanowi idealną przestrzeń biznesowo-kobiecą. Krótkie uszy dodają jej lekkości i szyku. Zapina się na magnes, a dodatkowo ma wewnętrzny ściągany worek i dużo kieszeni. Uroku dodają jej także zewnętrzne frędzle.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: moda polska | Ania Kuczyńska |

podobne artykuły