Logotyp serwisu lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK ROBERT KUPISZ

Dziś podpowiadamy, jak zainspirować się grunge’owym stylem Roberta Kupisza.

Od pewnego czasu Robert Kupisz z powodzeniem promuje swój styl. Jego niebanalne stylizacje mieszczą się gdzieś na pograniczu grunge’u, rocka i trashu. W tym charakterze utrzymana została jego pierwsza damsko-męska kolekcja. Jeszcze zanim stworzył linię odzieży dla szerszego grona odbiorców, ubrania projektował sobie sam. Jak nie jeden mężczyzna, w dostępnych w Polsce sklepach nie mógł znaleźć odpowiednich dla siebie elementów garderoby.


My spróbowaliśmy znaleźć ubrania i dodatki, które, nie będąc dziełem Roberta Kupisza, mogłyby mu się spodobać. Jednocześnie sugerujemy, w którym kierunku powinni podążać miłośnicy jego stylu. Podpowiadamy, że w tym przypadku inwencja twórcza bardzo się opłaca. Sam stylista, a teraz również projektant, odciął rękawy jeansowej kurtki i nałożył ją na skórzaną biker jacket jako kamizelkę. Zdarza się również, że samodzielnie farbuje tkaniny - podobno w domowej wannie.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/UBIERZ SIE JAK ROBERT KUPISZ/kupisz style.jpg

1. skórzana kurtka All Saints – ok. 1600 zł; 2. biały bawełniany t-shirt Topman – ok. 90 zł; 3. jeansowa kurtka Raw Denim – ok. 1060 zł; 4. Buty Diesel – 850 zł; 5. spodnie z obniżonym kroczem Rick Owens – ok. 2000 zł; 6. Skórzany pasek z nitami Jack&Jones – 159 zł; 7. grafitowa torba Zara – 319 zł

tagi: gwiazdy | stylizacja | Robert Kupisz |

podobne artykuły