PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – RASCAL ROOM

UBIERZ SIĘ JAK – RASCAL ROOM

Dziś pod naszą lupę trafiła jesienna stylizacja Sebastiana Kobielskiego, założyciela bloga rascal-room.blogspot.com. Czym nas zainteresowała? Sprawdźcie!

 

Sebastian Kobielski swoją stronę prowadzi od 7 marca bieżącego roku, a już zdążył zyskać uznanie w świecie męskiej blogosfery. Jego profil ma już prawie 3. tysiące fanów, a grono to wciąż się powiększa. Jak sam twierdzi, jego projekt to miejsce na styku mody i rytmu ulicy.

 

 

Na rascal-room.blogspot.com przeczytamy: „Najpierw pomyśl...Jesteś? Jakie wrażenie możesz wywoływać?.... Każde. Co komunikować swoim WYGLĄDEM?..... Wszystko. To Twój wybór. KREACJA na chwilę albo i dłużej. Zabawa STYLEM. RASCAL ROOM - obszar, gdzie MODA spotyka się z rytmem ulicy, ale też flirtuje z podświadomością. Moją i Twoją. To konkretne przykłady, ale też wibrujące sugestie, wypunktowane kody. #MAN #DESIGN #STYLE #ART Zapraszam, moja przestrzeń jest dla Ciebie!Zachęcająco? Dla nas – owszem, dlatego dziś postanowiliśmy przyjrzeć się charakterystycznemu stylowi Sebastiana i odtworzyć jeden z jego zestawów. I choć look'i Sebastiana często balansują na krawędzi, to jednak zawsze są spójne z koncepcją Rascal Room. Jest energetycznie i bardzo barwnie. Co ciekawe, świeży projekt Kobielskiego to nie tylko moda, ale także przestrzeń dla sztuki i fotografii.

 

 

Pod naszą lupę trafiła jesienna stylizacja Sebastiana. Tweed’owy płaszcz, który obecnie jest jednym z najgorętszych trendów, szara koszula, klasyczne granatowe spodnie oraz masywne biker boots. W tym zestawie jednak „diabeł” tkwi w szczegółach! Okulary typu wayfarer, ze złotymi zausznikami oraz torba a la neseser sprawiły, że look blogera nabrał oryginalności. My całą stylizację uzupełnilibyśmy dodatkowo zapachem. Wybór redakcji to nowa propozycja od brytyjskiego domu mody: Burberry Brit Rhythm.

 

 

Ubierz sie jak Rascal Roomfot. Michał Dąbek Gimmickz Photography / materiały prasowe

 

 

Reklama

 

“Seksowny i prowokujący, Brit Rhythm powstał jako wynik inspiracji radością i adrenaliną jakie daje muzyka na żywo oraz energią publiczności” - powiedział Christopher Baileydyrektor artystyczny Burberry. Pod kierownictwem dyrektora artystycznego marki został stworzony przez słynnych kreatorów zapachów - Dominique Ropion i Oliviera Polge.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Rascal Room | rascal-room.blogspot.com | Sebastian Kobielski | Burberry Brit Rhythm | Rascal Room styl |

podobne artykuły