PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - RACHEL ZOE

UBIERZ SIĘ JAK - RACHEL ZOE

Dzisiaj podpowiadamy Wam, jak skopiować zestaw jednej z najpopularniejszych stylistek, projektantki i fashionistki - Rachel Zoe. Zobaczcie koniecznie!

Rachel Zoe to jedna z ulubionych stylistek gwiazd, które swego czasu gotowe były zapłacić fortunę, aby znaleźć się pod jej modowymi skrzydłami. Do jej klientek należały i należą chociażby Keira Knightley, Nicole Richie, Lindsay Lohan czy Salma Hayek. I mimo, że Amerykanka w dużej mierze porzuciła zawód stylistki na rzecz kariery projektantki, nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych ikon stylu. 

 

Jaki jest styl samej Rachel? To tzw. „niewymuszona elegancja”. Projektantka, przy zastosowaniu minimum środków i ograniczeniu się do kluczowych i charakterystycznych już dla niej elementów garderoby, tworzy zestawy eleganckie i niepowtarzalne, ale z dozą luzu i nonszalancji. Bardzo chętnie czerpie inspiracje z nurtu zwanego „boho chic” – w jej szafie dominują długie przewiewne sukienki, kapelusze i duże okulary typu muchy. Amerykańska projektantka, nawet będąc matką dwójki małych dzieci, nigdy nie rezygnuje także z wysokich obcasów.

 

My postanowiliśmy dzisiaj odtworzyć dla Was jeden z bardziej eleganckich zestawów Rachel Zoe. Dzięki zastosowaniu prostych, wręcz bazowych elementów, które praktycznie każda kobieta posiada w swojej szafie oraz uzupełnieniu ich o wyszukane dodatki, powstała stylizacja, którą bardzo łatwo jest skopiować przy użyciu ubrań i akcesoriów, które już goszczą w naszej garderobie. Do czarnej sukienki maxi projektantka dobrała również czarną, smokingową marynarkę oraz klasyczne czółenka. Całość dopełniają dodatki w postaci dużych czarnych okularów, torby oraz wyrazistej złotej biżuterii.

 

Ubierz się jak Rachel Zoe

fot. East News - sukienka Emu/domodi.pl, czółenka Pour La Victoire/domodi.pl, marynarka Saint Laurent Paris/domodi.pl, torebka purselected.pl/domodi.pl, marynarka Saint Laurent Paris/domodi.pl

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Rachel Zoe | stylistka | projektantka | ubierz się jak | prywatne stylizacje gwiazd | styl gwiazd |

podobne artykuły