PL / EN
BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - BEYONCE

BITWA NA WŁOSY: FRYZURY GWIAZD - BEYONCE

Czy muzyczna gwiazda wielkiego formatu może czasem mieć nieudaną fryzurę? My oceniamy, jak wygląda to w przypadku Beyonce! Pod lupę włosy wokalistki bierze Tomek Bożek z salonu U Fryzjerów.

Kto nie chciałby mieć tak bujnych włosów jak Beyonce? Choć wymagają dużej pielęgnacji – dają zawsze spektakularny efekt. Tym razem przyglądamy się czy wokalistce lepiej jest w naturalnych lokach, czy może w wersji wprost z sesji zdjęciowej. W dzisiejszej „Bitwie na Włosy” jej wybory ocenia ekspert – Tomek Bożek z salonu U Fryzjerów.

 

 

 

 

 

beyonce bitwa na wlosy

fot. Juergen Teller dla T Magazine

 

Beyonce, uwielbiamy Cię, ale mówimy: NIE! Włosy wyglądają jakby były nieumyte i bardzo zniszczone, w dodatku poddane nieudanej dekoloryzacji. Przypominają nam fryzurę Shakiry z jej nie najlepszych czasów ;) Do Beyonce pasuje naprawdę wiele, ale nawet najlepiej dobrana fryzura nic nie da, jeśli włosy nie są zdrowe i błyszczące. Poza tym – blond Afroamerykanka? Nie przekonuje nas to.

 

beyonce bitwa na wlosy

źródło: www.facebook.com/beyonce

 

Natura wie, co robi, dlatego zawsze podkreślamy, że nie należy zbyt od niej odchodzić. Włosy Afroamerykanek nie należą do ‘łatwych’, ale – odpowiednio zadbane – wyglądają przepięknie. Tak jak tutaj, u Beyonce. Sprężyste loki, piękny kolor – w takim wydaniu piosenkarka wygląda najlepiej. Im bliżej korzeni, tym korzystniej!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: bitwa na włosy | fryzury | Beyonce | gwiazdy | fryzury gwiazd | u fryzjerów |

podobne artykuły