PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - MICHELLE WILLIAMS W STYLU MARYLIN MONROE

UBIERZ SIĘ JAK - MICHELLE WILLIAMS W STYLU MARYLIN MONROE

Marylin Monroe to ucieleśnienie kobiecości i żywa legenda. Postaw na klasykę i uwodzicielską elegancję, a będziesz błyszczeć jak Michelle Williams, która za rolę w „Mój tydzień z Marilyn” otrzymała nominację do Oscara!

Marylin Monroe była i jest do dziś ikoną stylu. Mężczyźni jej pożądali, a kobiety podziwiały i starały się ją naśladować. Gwiazda kina lat 50. wykreowała swój unikalny wizerunek bazując przede wszystkim na ołówkowych, taliowanych sukienkach i spódnicach, klasycznym trenczu, zmysłowych czerwonych ustach oraz burzy platynowych, blond loków. Za życia aktorki wiele mówiło się o jej prywatnych problemach, jednak Marylin nie dzieliła się z prasą swoimi osobistymi przeżyciami, zawsze skrywała twarz za dużymi ciemnymi okularami i zwiewną apaszką. To właśnie te akcesoria, tak jak wysokie obcasy, stały się nieodłącznym elementem jej image’u. Bowiem Marylin powiedziała kiedyś: „Nie wiem kto wynalazł obcasy, ale wszystkie kobiety wiele mu zawdzięczają”, po czym dodała iż "Szpilki dają kobiecie 25% więcej mocy, 50% więcej pewności, 100% więcej seksapilu!".

 

Świadoma swojego stylu i kobiecości jest również Michelle Williams, odtwórczyni roli Marylin Monroe w najnowszym filmie „Mój tydzień z Marilyn”. Za tę kreację aktorka otrzymała nominację do Oscara. Nie wiemy czy 26 lutego zgarnie wymarzoną nagrodę, ale wiemy na pewno, że w filmie znakomicie wcieliła się w rolę blond symbolu seksu, a stylizacje, które zaprezentowała na wielkim ekranie w niczym nie obiegały od tych oryginalnych, pochodzących z lat 50.  

Wybierz klasyczną małą czarną za kolana, trencz w kolorze off white, wysokie szpilki, czerwoną pomadkę i oczywiście Chanel nr 5, a poczujesz się jak Marylin!

 

 

stylizacja w stylu Marylin Monroefot. East News/perfumy Chanel nr 5, sukienka Oasis ok. 200 PLN, płaszcz Aquascutum ok. 6000 PLN, pomadka do ust Helena Rubinstein Rouge à lèvres ok. 120 PLN, okulary www.whistles.co.uk ok. 230 PLN, torebka Chanel www.matchesfashion.com ok. 15 500 PLN, kolczyki www.katespade.com ok. 210 PLN, buty Nicholas Kirkwood ok. 2800 PLN

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Marylin Monroe | Michelle Williams | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły