PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - KANYE WEST

UBIERZ SIĘ JAK - KANYE WEST

Kanye West to jednej z najlepiej ubranych mężczyzn w show biznesie. Jak stworzyć zestaw w stylu amerykańskiego muzyka? Zobaczcie nasze propozycje! 

Kontrowersyjny artysta, mąż Kim Kardashian, przyjaciel projektantów, stylistów i Anny Wintour oraz jeden z najlepiej ubranych mężczyzn w show biznesie. Kanye West to bez wątpienia mężczyzna z świetnym wyczuciem stylu. Oprócz muzyki, moda od zawsze pozostawała w kręgu jego zainteresowań, o czym mogliśmy się już wielokrotnie przekonać. Ubrania jego projektu prezentowane były na Paryskim Tygodniu Mody, a na trwającym właśnie New York Fashion Week poznaliśmy efekty współpracy muzyka z marką Adidias, czyli najnowszą kolekcję butów Yeezy 750 boost.

 

Poza angażowaniem się w różnego rodzaju modowe kolaboracje, West przywiązuje ogromną wagę do tego, co sam nosi. Nigdy nie zakłada przypadkowych rzeczy, a nawet, jeżeli takie sprawia takie wrażenie, zapewne było to z góry zamierzone. Kanye jest mistrzem sportowej elegancji. Często można go zobaczyć w jeansach lub spodniach z obniżonym krokiem, do których zakłada elegancką kurtkę lub marynarkę. Jeżeli nie nosi butów swojego projektu, zamienia je na np. na wygodne sztyblety. Zainspirowani jedną z jego stylizacji postanowiliśmy przygotować podobny zestaw, który może pomóc Wam stworzyć look, jakiego nie powstydziłby się sam muzyk. Zobaczcie! 

 

UBIERZ SIĘ JAK - KANYE WEST

(fot. pinterest.com)

 Bawełniana bluza Zara - 99,90PLN; okulary Ray Ban Wayfarer - ok.500PLN; buty Chelsea Boots Paul Smith - ok.2000PLN; jeansy Zara - 199PLN; basicowy t-shirt H&M - 19,90PLN; marynarka H&M - 199PLN

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Kanye West | ubierz się jak | ubierz się jak Kanye West | ubierz się jak gwiazda | styl gwiazd | Kanye West styl |

podobne artykuły