Logotyp serwisu lamode.info
UBIERZ SIĘ JAK – DAWID WOLIŃSKI

UBIERZ SIĘ JAK – DAWID WOLIŃSKI

Projektant i stały gość na salonach Dawid Woliński słynie z powściągliwego stylu. My podpowiadamy, jak odtworzyć jego charakterystyczny look.

Dawid Woliński, projektant, a ostatnio również jeden z jurorów polskiej edycji programu Top Model. Zostań modelką jest znany ze swego stylu – powściągliwego, ale zarazem nieskazitelnego stylu. Jego ulubionym dodatkiem jest szalik, najlepiej w jednym z wielu odcieni szarości. Projektant zwykle wybiera kolory stonowane i świetnie czuje się (i wygląda!) w garniturach. Jeśli wybiera mniej formalny zestaw, zwykle jest to biała koszula i dobrze skrojone spodnie.

 

Styl Wolińskiego posiada też tę niezbędną nutkę nonszalancji, dzięki której projektant tak dobrze się prezentuje. Tym akcentem może być nieco zwichrzona fryzura, nonszalancko podwinięte rękawy lub nogawki. Zdecydowanie jest to wzór do naśladowania!

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/UBIERZ SIE JAK - DAWID WOLINSKI/Bez tytulu.jpgFot. East News/ na zdj. Dawid Woliński / 1. Spodnie Gucci - ok. 1600 PLN; 2. Koszula River Island - ok. 135 PLN; 3. Szalik Damir Doma - ok. 800 PLN; 4. Buty Topman - ok. 280 PLN; 5. Pasek Diesel - ok. 350 PLN

tagi: moda polska | gwiazdy | Dawid Woliński |

podobne artykuły