PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK CARA DELEVINGNE

UBIERZ SIĘ JAK CARA DELEVINGNE

O tej stylizacji mówili wszyscy!

W stylu Cary Delevingne

To jedno z pierwszych wielkich wyjść Cary Delevingne po głośnej fryzjerskiej metamorfozie. Na uroczystą kolację organizacji Elephant Crisis Fund w Londynie topmodelka założyła szmaragdową jedwabną suknię do ziemi od Burberry wykończoną falbanami. Pod przezroczystą suknię gwiazda wybrała cieliste body, a jej lekkość zrównoważyła rockowym skórzanym paskiem z dżetami. Całość dopełniły wiązane czarne sandały na obcasie oraz biżuteria pod postacią złotej bransoletki i dużego pierścionka.

Wygląd Brytyjki wzbudził dużo emocji, pozytywnych, jak i mniej przychylnych. Z jednej strony ze względu na odważną zmianę fryzury, o której sama zainteresowana mówi, że jest walką ze stereotypowym postrzeganiem kobiecego piękna, z drugiej, ponieważ zachwyciła znawców stylu doborem sukni i dodatków, z trzeciej wreszcie pojawiły się pytania, czy eksponowanie bielizny na taką okazję to dobry pomysł.

Jedno jest pewne - o tym looku Cary było głośno! Jeżeli Wam również się podoba, sprawdźcie, gdzie zrobić zakupy, żeby stworzyć podobną stylizację!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Cara Delevingne | shopping |

podobne artykuły