PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - BLOGERKA SONG OF STYLE

UBIERZ SIĘ JAK - BLOGERKA SONG OF STYLE

Co założyć, by wyglądać jak jedna z najsłynniejszych blogerek Song of Style? Odtworzyliśmy jej stylizację, w której dominuje głęboka czerwień! Sprawdźcie koniecznie.

Blogerka i kreatorka wnętrz Aimee Song, znana w sieci, jako Song of Style, szybko zyskała sławę dzięki stylizacjom, które w bezbłędny sposób wychwytują najnowsze tendencje w modzie. Regularnie bywa na branżowych eventach, działając głównie na terenie Stanów Zjednoczonych z dużym naciskiem na Los Angeles, gdzie mieszka. Jej looki są silnie inspirowane kalifornijską estetyką, będąc w zależności od okazji - zarówno casualowe, jak i eleganckie. Swoich fanów uwiodła bezpretensjonalnym podejściem oraz umiejętnością miksowania rzeczy pochodzących z sieciówek, z tymi od najlepszych projektantów. Co więcej, jej niewątpliwą zaletą jest azjatycka uroda. Jej wygląd zawsze dopracowany jest w każdym detalu!

 

Odtworzenie stylizacji Amerykanki nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Zestawiając perfekcyjny look w stylu Song, będziemy potrzebować czerwoną spódnicę midi - udało nam się nawet znaleźć identyczną marki Tibi, karminową torebkę od Céline oraz kultowe już buty młodej projektantki Aminah Abdul Jillil. Do tego proponujemy biały bazowy t-shirt Just Paul oraz kurtkę typu bomber marki Le Gia, które znajdziecie w BoutiqueLaMode.com!

 

Lubicie bloga Song of Style?

 

 

UBIERZ SIĘ JAK - SONG OF STYLE

fot. źródło: www.songofstyle.com/produkty BoutiqueLaMode.com i materiały prasowe


 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Song of Style | Aimee Song | Tibi | Céline | Just Paul | Le Gia | Aminah Abdul Jillil |

podobne artykuły