Logotyp serwisu lamode.info
UBIERZ SIĘ JAK ANJA RUBIK NA OTWARCIU BUTIKU FIVESTORY

UBIERZ SIĘ JAK ANJA RUBIK NA OTWARCIU BUTIKU FIVESTORY

Piękna top modelka pojawiła się na nowojorskiej imprezie ubrana od stóp do głów w klasyczną czerń i odważne dodatki. Zobacz Anję Rubik na otwarciu Fivestory!

18. kwietnia w Nowym Jorku, w najbardziej luksusowej dzielnicy miasta, na Upper East Side odbyło się uroczyste otwarcie butiku Fivestory. Sklep, którego właścicielką i Dyrektor Artystyczną jest Sofia Sanchez ma być amerykańską wersją włoskiego 10 Corso Como czy paryskiego Colette. Na afterparty zorganizowanym z tej właśnie okazji w chińskiej restauracji Mr Chow pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć najsłynniejszej polskiej top modelki Anji Rubik.

 

Muza i ulubienica wielu projektantów pojawiła się na imprezie ubrana od stóp do głów w klasyczną czerń. Długie spodnie z delikatnej, lejącej tkaniny piękna modelka połączyła z luźnym topem i długą marynarką. Do tego Anja włożyła wysokie szpilki na wąskim obcasie, a drobiazgi, z którymi się nie rozstaje wrzuciła do eleganckiej kopertówki. Stylizacja miała jednak odważny, nieco prowokacyjny charakter, a to za sprawą czarnego, lakierowanego pasa połączonego z obrożą.  

 

Skorzystaj z naszych porad i ubierz się jak Anja Rubik!

 

Fot. materiały prasowe/ Marynarka Dorothy Perkins ok. 176PLN, Kopertówka Diesel ok. 1088PLN, Spodnie H&M ok. 70PLN, Szpilki Zara 169PLN, Naszyjnik Swarovsky ok. 1043PLN, Koszulka Otte ok.400PLN, Pasek Mango ok. 180PLN.

tagi: Sofia Sanchez | Fivestory | stylizacje giwazd | Anja Rubik |

podobne artykuły