PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - VICTORIA I HARPER BECKHAM

UBIERZ SIĘ JAK - VICTORIA I HARPER BECKHAM

Modna mama i modna córka, czyli podwójna dawka stylu! Dziś odtwarzamy stylizacje Victorii Beckham i jej córeczki Harper Seven, w których przyłapano je ostatnio w rodzinnym Londynie. Sprawdźcie sami!

Dawniej brzydkie kaczątko mody, dziś królowa minimalistycznego szyku. Przemiana Victorii Beckham zasługuje na najwyższą pochwałę, zaś sama projektantka kolejnymi udanymi stylizacjami co i rusz udowadnia nam, że jej nowy wizerunek nie jest kwestią przypadku, ani sprawnych zabiegów rzeszy stylistów. Za co szczególnie cenimy odzieżowe wybory pani Beckham? Za konsekwencję i miłość do własnych projektów. W końcu, któż lepiej może reklamować markę, niż jej twórca?

 

 

Bawiąca ostatnio w rodzinnym Londynie Victoria dała przyłapać się paparazzi, gdy trzymając na rękach swoją najmłodszą pociechę, wsiadała do czekającej na nią limuzyny, zaś modny ubiór mamy i córki tak bardzo przypadł nam do gustu, że postanowiliśmy go odtworzyć. Mocny pomarańcz spódnicy Victorii świetnie kontrastował z kobaltowym odcieniem letniej sukienki Harper Seven, obie panie postawiły też na buty marki Chloe. Minimalizm, nasycone kolory i letnia atmosfera. Jesteśmy pod wrażeniem!

 

 

Pod spodem podpowiadamy, jak stworzyć bardzo podobne stylizacje, sprawdźcie!

 

ubierz się jak - Victoria i Harper Beckhamfot. materiały prasowe/ Ubierz się jak - Victoria i Harper Beckham

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Harper Beckham | Victoria Beckham styl | styl gwiazd | ubierz się jak Victoria Beckham | ubierz się jak Harper Beckham | Victoria Beckham |

podobne artykuły