PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – RYAN GOSLING

UBIERZ SIĘ JAK – RYAN GOSLING

Ryan Gosling to ucieleśnienie współczesnego ideału mężczyzny. Podpowiadamy jak odtworzyć elegancki, lecz swobodny zestaw aktora.

Ryan Gosling jest ucieleśnieniem swobodnej elegancji. Magazyn GQ wybrał go jednym z najwspanialszych męskich prekursorów stylu. Przypomina nam on nieco look Paula Newmana - stonowany, łagodny, perfekcyjny i powściągliwy. Nosi idealnie leżące na nim kurtki i białe podkoszulki. I choć wszystko razem tworzy spójną całość, dopracowaną w każdym szczególe, na pierwszy rzut oka wydaje się, że jego elegancja jest niezamierzona, zupełnie naturalna.

 

 

Oprócz tego, że jest podziwiany za perfekcyjne wyczucie stylu, jest także obiektem westchnień prawie wszystkich kobiet na świecie! Nie dawno rozstał się z piękną Evą Mendes i powrócił do swojej byłej partnerki - Rachel McAdams, z którą poznał się na planie filmu "Pamiętnik".

 

 

Dziś podpowiadamy jak odtworzyć stylizację boskiego aktora. Składał się na nią brązowy wełniany płaszcz oraz szare, nieco sprane jeansy i biały t-shirt. Ryan dobrał do tego brązowe buty, oversize’ową torbę i okulary przeciwsłoneczne. Bardzo stylowo, brawo!

 

 

Ubierz się jak Ryan Gosling

Ubierz się jak - Ryan Gosling

 

 

 


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Ryan Gosling | styl Ryan Gosling | ubierz się jak Ryan Gosling |

podobne artykuły