PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – RYAN GOSLING

UBIERZ SIĘ JAK – RYAN GOSLING

Dziś podpowiadamy jak odtworzyć casualowy zestaw, w którym pokazał się na ulicach Nowego Jorku jeden z najprzystojniejszych aktorów HollywoodRyan Gosling.

Ryan Gosling prócz tego, że jest obiektem westchnień nie jednej kobiety, także pochwalić się może mianem prekursora męskiego styludoskonale wie jak ciekawie podejść do mody. Poza czerwonym dywanem, gdzie zawsze perfekcyjnie prezentuje się w nienagannie dopasowanym garniturze, aktor wybiera dość luźne, casualowe zestawienia. Nonszalancko, lecz bardzo stylowo.

 

 

Dziś odtwarzamy stylizację przystojnego Goslinga, w której paparazzi przyłapali go podczas spaceru po ulicach Nowego Jorku. Składa się na nią czarna bomber jacket i klasyczna, sportowa bluza na suwak i luźny biały vintage t-shirt. Casualowy zestaw Ryan uzupełnił brązowymi mokasynami i oldchoolowym plecakiem w kolorze khaki oraz stylowymi okularami z zwierzęcym motywem na oprawkach.  Bardzo stylowo, brawo!

 

 

Ubierz się jak Ryan Gosling

Fot.materiały prasowe/ 1. Czarne jeansy Levi’s – ok. 350 PLN; 2. Kurtka bomber jacket Topman – ok. 300 PLN; 3. Biały vintage t-shirt Shane Carson;  4. Oldschoolowy plecak Jansport Pleasanton – ok. 1 750 PLN; 5. Mokasyny Asos – 290 PLN; 6. Czarna bluza na suwak H&M – 79,90 PLN; 7. Okulary way-farer Ray Ban – ok. 450 PLN


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Ryan Gosling | Ryan Gosling styl | Ryan Gosling casual | styl gwiazd | ubierz sie jak Ryan Gosling |

podobne artykuły