PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – RITA ORA

UBIERZ SIĘ JAK – RITA ORA

Czerwony dywan, Nowy Jork, gala ELLE Women in Music i… oczywiście zapierające dech w piersiach stylizacje gwiazd. Nas urzekł elegancki zestaw YSL, w którym prezentowała się Rita Ora. Odtwarzamy look wokalistki, przeszukując regały popularnych sieciówek, sprawdźcie!

Choć w Polsce jest jeszcze mało znana w Wielkiej Brytanii wywołuje szum - jej debiutancki album zdobył wszystkie angielskie listy przebojów. Gwiazda, która często porównywana jest do Rihanny, tak jak i Barbadoska często zaskakuje stylizacjami nie pozbawionymi dobrego smakuRita bywa rock'owa, delikatna, szokująca i czasem chłopięca.

 

 

Dziś podpowiadamy jak odtworzyć oryginalny zestaw, w którym brytyjska artystka zaprezentowała się w ubiegłą środę na czerwonym dywanie, podczas gali ELLE Women in Music. Wokalistka od stóp do głów ubrana w projekty z najnowszej kolekcji francuskiego domu mody YSL, zachwycała stylową, niewymuszoną elegancją!

 

 

Ubierz się jak Rita Ora

 

 

Na stylizację Rity składała się czarna, asymetryczna sukienka oraz biała klasyczna koszula i szpilki z zapiętkiem wokół kostki. Charakteru całemu zestawowi dodał czarny, klasyczny kapelusz o szerokim, miękko opadającym rondzie oraz wielka mucha. Ponadto cały look dopełniały intensywnie czerwone usta i niebieski manicure oraz kilkanaście pierścionków na dłoniach artystki. My stworzyliśmy podobny zestaw, przeszukując propozycję popularnych sieciówek. Sprawdźcie!

 

 

Ubierz się jak Rita Ora

 

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Rita Ora | Elle Women in Music | YSL | ubierz się jak Rita Ora | styl gwiazd |

podobne artykuły