PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – MARY KATE OLSEN

UBIERZ SIĘ JAK – MARY KATE OLSEN

Dziś odtwarzamy grunge’ową stylizację Mary Kate Olsen, projektantki i aktorki, która co i rusz zachwyca swoim nosem do mody. Sprawdźcie co założyć, by wyglądac jak Olsenka!

Grunge to przede wszystkim styl muzyczny, pochodzący od heavy metalu i punka. Myśląc o tym nurcie, nam od razu na myśl przychodzą pierwsze zespoły, które grały taką muzykę, mi.in. Green River, Mudhoney i Soundgarden i w końcu Nirvana. To właśnie oni sprawili, że grunge stał się jednym z najbardziej popularnych styli muzyki rockowej, a fani zaczęli naśladować look wokalistów, który charakteryzują podarte dżinsy, szerokie swetry czy kraciaste koszule.

 

 

Miłośniczką stylu grunge jest jedna z najpopularniejszych bliźniaczek na świecie - aktorka, projektanka, a przede wszystkim fashionistka, Mary Kate Olsen. Okrzyknięta ikoną stylu celebrytka, słynąca z rock’owego, nieco mrocznego stylu, po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją. Przyjrzeliśmy się jej zestawowi i sprawdzamy co założyć, by wyglądać jak Olsenka.

 

 

Na look Mary Kate składała się kraciasta koszula przewiązana w biodrach, dopasowana mini ze wzorem paisley oraz czarny, klasyczny long sleeve. Gwiazdą stylizacji jest oversize’owa torba ze skóry pytona Chloé, a charakteru dodają grunge’owe botki. Do tego retro okulary i biżuteria, które zwieńczają całość.

 

 

Ubierz sie jak Mary Kate OlsenMary Kate Olsen /fot. materiały prasowe


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mary Kate Olsen | Mary Kate Olsen styl | styl gwiazd | ubierz się jak Mary Kate Olsen |

podobne artykuły