PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – ED WESTWICK

UBIERZ SIĘ JAK – ED WESTWICK

Podpowiadamy jak odtworzyć zestaw, w którym aktor i muzyk Ed Westwick pojawił się ostatnio na ulicach Los Angeles.

Ed Westwick, znany przede wszystkim z roli Chucka Bassa w popularnym amerykańskim serialu „Gossip Girl”, to bez wątpienia obiekt westchnień nie jednej nastolatki! Mało kto wie, że Ed to nie tylko aktor, ale również i muzyk. Oprócz tego, że dla wielu z nas jest ucieleśnieniem ideału współczesnego mężczyznyWestwick ma także ciekawe podejście do mody. Poza czerwonym dywanem – gdzie zawsze perfekcyjnie prezentuje się w nienagannie dopasowanym garniturze - na co dzień aktor wybiera dość luźne zestawienia. Niby od niechcenia, lecz bardzo stylowo.

 

 

Podpowiadamy jak odtworzyć stylizację przystojnego aktora. Składała się na nią jeansowa koszula, szare, nieco sprane szorty i luźny t-shirt. Ed dobrał do tego sportowe Nike, oversize’ową czapkę i nieodzowny atrybut gwiazd - okulary przeciwsłoneczne. Bardzo stylowo, brawo!

 

Ubierz się jak Ed Westwick

Fot.  Ed Westwick/facebook  1. Koszula H&M – 129,90 PLN; 2. Szorty H&M – 99,90 PLN; 3. Buty Nike- ok. 270 PLN; 4. T-shirt H&M- 29,90 PLN; 5. Czapka River Island – ok. 25 PLN; 6. Okulary TopShop – ok. 55 PLN


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ed Westwick | ubierz się jak Ed Westwick | Ed Westwick styl |

podobne artykuły