PL / EN
OLDSCHOOLOWE PLECAKI  - MUST HAVE WIOSNA LATO 2013

OLDSCHOOLOWE PLECAKI - MUST HAVE WIOSNA LATO 2013

Półki popularnych sieciówek przepełnione są plecakami! Specjalnie dla Was zrobiliśmy przegląd modeli tego modnego gadżetu na nadchodzący sezon wiosna lato 2013.

Plecaki nieodzownym elementem naszej garderoby od zawsze! Już jako kilkuletnie dzieciaki dumnie prezentowaliśmy je na naszych plecach, gdy nasze mamy wkładały nam do nich soczek czy paluszki, gdy planowana była jakaś dłuższa eskapada czy po prostu zwyczajne wyjście do kina. Z biegiem lat ich wygląd i zawartość się zmieniała, a modele z wizerunkiem lalki Barbie czy Superman'a zastąpiły bardziej modne i „dorosłe” akcesoria. Dziś plecak to już nie tylko atrybut, który pomieści nasze najpotrzebniejsze rzeczy i uwolni nasze ręce, ale przede wszystkich jeden z najmodniejszych dodatków nadchodzącego sezonu!

 

 

W paski, w kropki, z ćwiekami, a nawet z kolorowymi łatami! Jeansowy, materiałowy, a może skórzany? Jedno jest pewne – największym hitem są oldschoolowe modele! Półki najpopularniejszych sieciówek „pękają w szwach” od plecaków i prezentują najmodniejszy akcesoryjny trend wiosna lato 2013! Każdy wybierze coś dla siebie. Redakcja LAMODE.INFO wyruszyła w poszukiwania i zrobiła dla Was przegląd najlepszych propozycji na nadchodzący sezon. Zapraszamy do galerii.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: trendy wiosna lato 2013 | must have wiosna lato 2013 | oldschoolowe plecaki | plecaki |

podobne artykuły