Logotyp serwisu lamode.info
TRZY POKOLENIA DZIEWCZYN CRAWFORD RAZEM

TRZY POKOLENIA DZIEWCZYN CRAWFORD RAZEM

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki modelka Cindy Crawford wystąpiła w kampanii „Things My Mom Gave Me” dla marki JCPenny. Zapozowała wraz ze swoją mamą i córką, której dała zakaz występowania przed obiektywem. Tym razem zrobiła wyjątek i nic dziwnego, bo kampania i towarzyszący jej film pokazuje, że tworzą niezwykłe trio.

Na początku tego roku, córka modelki Cindy Crawford, 10-letnia Kaia dostała swoją pierwszą ofertę bycia twarzą dziecięcej kolekcji Versace. Jej mama początkowo bardzo podekscytowana i dopingująca własną pociechę zmieniła zdanie zaraz po tym, jak zdjęcia córki trafiły do opinii publicznej. Kampania była kontrowersyjna, bo dziewczynka została ubrana w krótką spódniczkę i skórzaną kurtkę, co wywołało niezadowolenie jej rodzicielki oraz spowodowało falę światowej krytyki. Cindy Crawford postanowiła, więc zawiesić karierę Kai na najbliższe 7 lat, ale jeśli zechce może wrócić do modelingu po skończeniu 17 lat.

Jednak jak widać 46-letnia Crawford zrobiła wyjątek i zapozowała wraz ze swoją córką oraz mamą Jennifer w najnowszej kampanii „Things My Mom Gave” marki JCPenny z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Spokojnie, u nas bez zmian obchodzimy to święto pod koniec miesiąca, jednak w Stanach Zjednoczonych wypada już w przyszłą niedzielę, 13 maja. Możemy, więc podziwiać piękny, rodzinny portret trzech pokoleń dziewczyn Crawford. Pozują one w podobnych strojach – luźnych, białych bluzkach i jeansach, co sprawia wrażenie, że są zgraną drużyną. Sesji towarzyszy też filmik, w którym Cindy opowiada o tym, co najcenniejszego dała jej mama, a mianowicie bezwarunkową miłość, którą sama stara się ofiarować swojej córce, bo jeśli ją mamy to nie potrzeba nam już nic więcej. Najbardziej w Jennifer podziwia zdolność dostrzegania dobra, a nie skupiania się na negatywnych aspektach świata. Kaia z kolei wyznaje, że Cindy jest najlepszą mamą na świecie.

 

Kampanii asystuje również konkurs na facebooku marki, w którym można wygrać 1000$ na zakupy. Zadanie jest proste, bo należy odpowiedzieć zgodnie z motywem przewodnim, co Tobie najcenniejszego ofiarowała mama? Proste jest tylko z pozoru, bo nie łatwo jest wybrać ten najważniejszy dar spośród tylu cennych, jakie dostajemy od mamy przez całe życie.

 

 

źródło:  www.youtube.com

 

tagi: Cindy Crawford | JCPenny | modelka |

podobne artykuły