Logotyp serwisu lamode.info
TRIUMPH ESSENCE – LOOKBOOK LINII THE LUXURY COLLECTION JESIEŃ ZIMA 2011

TRIUMPH ESSENCE – LOOKBOOK LINII THE LUXURY COLLECTION JESIEŃ ZIMA 2011

Marka bielizny Triumph, z okazji 125-lecia swego istnienia stworzyła zupełnie nową, specjalną kolekcję na jesienno-zimowy sezon.

Triumph Essence – The Luxury Collection to nowa linia bielizny, która wpisuje się w tradycję projektowania, wykonania i dbałości o szczegóły, żywą w produktach tej marki już od 125 lat. To właśnie z okazji 125-lecia firmy, Triumph zaprezentował tę całkiem nową kolekcję. W ramach niej powstały Mysterious Essence, Seductive Essence i Sparkling Essence - trzy wchodzące na rynek linie, każda z własnymi detalami i każda dążąca do zapewnienia dogodnego dopasowania i komfortu.

 

Mysterious Essence jest linią pełną energii i romantycznej nostalgii zarazem. Seductive Essence to z kolei połączenie zmysłowych przezroczystych wstawek, elastycznego materiału i ciekawego zdobienia. Natomiast Sparkling Essence - seria świąteczna - jest bogata i nieco dekadencka, wykonana z materiałów z gipiury, wzbogacona lśniącymi zdobieniami. 

 

Inspiracją jesienno-zimowej kolekcji była francuska moda, spektakularny haute couture i nocny Paryż. Modele powstały z myślą o kobietach kosmopolitycznych, pewnych siebie i swego stylu.

 

Jesienno-zimowa kolekcja Triumph Essence wejdzie do sprzedaży w listopadzie.

tagi: Triumph | Triumph Essence | kolekcja | trendy jesień zima 2011 | bielizna |

podobne artykuły