PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2021 – TRENDY STYLIZACJE, CIĘCIA I KOLORY

MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2021 – TRENDY STYLIZACJE, CIĘCIA I KOLORY

Blondy i upięcia najmodniejsze w nadchodzącym sezonie.

ROZPUSZCZONE WŁOSY Z PRZEDZIAŁKIEM NA ŚRODKU – TRENDY WIOSNA LATO 2021

W sezonie wiosna lato 2021 dajemy włosom odpocząć. Stawiamy na naturalne, rozpuszczone włosy. Idealnie wyprostowane dodadzą stylizacjom surowego, minimalistycznego charakteru (Louis Vuitton, Hermes). Falowane i lekko zmierzwione idealnie sprawdzą się do romantycznych stylizacji (Mark Fast, Louis Vuitton).

Włosy z przedziałkiem na środku - Louis Vuitton, Hermes, Louis Vuitton, Mark Fast (fot. East News)

PLAŻOWY BLOND - TRENDY WIOSNA LATO 2021

Jasny blond kojarzy się z włosami rozjaśnionymi słońcem. Naturalny, słomkowy odcień z jasnymi pasemkami przy grzywce to hit sezonu wiosna lato 2021. Na swoich wybiegach promują go Etro, Budapest Select i Alberta Ferretti w postaci rozwianych, lekko pofalowanych włosów.

Blond włosy - Budapest Select, Alberta Ferretti (fot. East News)

Plażowy blond - Etro (fot. East News)

FRYZURY Z GRZYWKĄ - TRENDY WIOSNA LATO 2021

Grzywka dodaje nowoczesnego, niewymuszonego charakteru. Długa, lekko nachodząca na oczy jest ulubioną fryzurą francuskich it girls. W sezonie wiosna lato 2021 projektanci stawiają na mocne, graficzne grzywki podkreślające kości policzkowe i linię żuchwy. Na gęste grzywki w rockowym stylu postawiły domy mody Chloe i Ami Alexandre Mattiussi.

Fryzury z grzywką - Chloe, Ami Alexandre Mattiussi (fot. East News)

POLECAMY: BOB – TRENDY WŁOSY 2021. MODNE FRYZURY I STYLIZACJE

KRÓTKIE PIXIE CUT - TRENDY WIOSNA LATO 2021

Pixie cut to krótka fryzura o buntowniczym, ale bardzo kobiecym charakterze. Popularność zdobyła w latach 50. dzięki Audrey Hepburn, która w swoim debiutanckim filmie „Rzymskie wakacje” nosiła właśnie takie włosy. W sezonie wiosna lato 2021 projektanci pokazują pixie cut w wielu fromach. W chłodnym, białym kolorze (Alberta Ferretti) czy z nachodzącą na czoło grzywką (Fendi, Drome).

Krótkie fryzury - Alberta Ferretti, Fendi, Drome (fot. East News)

LUŹNE UPIĘCIA I KITKI - TRENDY WIOSNA LATO 2021

Naturalne, eleganckie i luźne. Upięcia i kitki tego typu idealnie sprawdzą się na co dzień. Takie upięcie zajmuje tylko chwilę, a swoją nieskrepowaną, kobiecą estetyką zachwyca cały dzień. Ich atutem jest to, że im dłużej je nosimy, tym nabierają więcej uroku. W sezonie wiosna lato 2021 na luźne kitki postawiło Chanel i Flying Solo.

Luźne kitki - Chanel, Flying Solo (fot. East News)

CIASNE, ZACZESANE DO TYŁU - TRENDY WIOSNA LATO 2021

Gładkie, zaczesane do tyłu koki z przedziałkiem na środku promuje Dolce & Gabbana na każdym swoim pokazie. W sezonie wiosna lato 2021 ciasne upięcia w hiszpańskim stylu pokazały Etro, Fendi i Hermes. Idealnie sprawdziły się do nowoczesnych, minimalistycznych stylizacji oraz romantycznych sukienek.

Gładkie koki - Etro, Fendi (fot. East News)

Gładki kok w hiszpańskim stylu - Hermes (fot. East News)

ZIMNY BLOND - TRENDY WIOSNA LATO 2021

W sezonie wiosna lato 2021 blondy dominują na wybiegach. Pojawiają się zarówno słoneczne, plażowe odcienie, jak i te chłodne, prawie białe. Zimny blond o srebrnych tonach zagościł na wybiegach Marco Rambaldi czy Alberta Ferretti.

Platynowy blond - Alberta Ferretti, Marco Rambaldi (fot. East News)

WŁOSY CZESANE NA MOKRO - TRENDY WIOSNA LATO 2021

Włosy w stylu wet look dodają stylizacjom nonszalancji i rockowego pazura. U Sportmax pasma przy grzywce zostały lekko zmoczone i pozostawione w naturalnym nieładzie. Modelkom Versace mokre włosy przyklejają się do czoła, co sprawia, że wyglądają jakby przed chwilą wyszły z morza. U Chloe falowane pasma zostały zwilżone i zaczesane za uszy.

Wet look - Sportmax, Versace, Chloe (fot. East News)

 

Więcej modnych fryzur i stylizacji w galerii. Zapraszamy!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: włosy | wiosna lato 2021 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły