PL / EN
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19 - KOLORY WŁOSÓW STREET FASHION

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19 - KOLORY WŁOSÓW STREET FASHION

Koloryzacja w wydaniu trendsetterek! 

Odważne kolory włosów zadebiutowały podczas mody ulicznej 2018/19. Tym razem w sferze fryzur nie będzie nudno. Przekonajcie się sami!

TRENDY: NAJMODNIEJSZE KOLORY WŁOSÓW STREET FASHION 2018/19

Street fashion udowodnił, że w tym sezonie najmodniejsze będą chłodne odcienie blond oraz włosy karmelowe, platynowe i ich słoneczna wersja. Wiele trendsetterek postawiło także na rudości: od kasztanowych po intensywne wersje. Nie zabrakło brązów w odcieniu czekolady. Nowością okazały się kolorowe włosy: kobaltowe, fioletowe, bordo, a nawet pomarańczowe. Takie stylizacje dominowały w Paryżu, Mediolanie, Londynie i Nowym Jorku.

CHŁODNE ODCIENIE BLOND, KARMELOWE I ZŁOTE – KOLORY WŁOSÓW 2018/19

W modzie ulicznej królowały włosy blond. Widzieliśmy chłodne odcienie, ale też karmelowe, słoneczne i złote. Pojawiły się także platynowe wersje w stylu Marilyn Monroe czy subtelne pasemka. Takie włosy lansowała m.in. Romee Strijd, modelka znana z pokazów Victoria’s Secret.

Włosy blond: 1. Złoty 2. Chłodny blond 3. Biały blond (fot. East News)

 

RUDOŚCI – KOLORY WŁOSÓW 2018/19

Nie zabrakło także charakterystycznych dla jesieni włosów o odcieniach rudego. Ognisto-marchewkowe, energetyczny oranż, mahoń, miedź oraz rudy popielaty z domieszką blondu czy miodu pojawiły się w modzie ulicznej 2018/19.

Włosy o odciniach rudego 1. Miodowe 2. Miedziane 3. Intensywny rudy (fot. East News)

 

CZEKOLADOWY BRĄZ – KOLORY WŁOSÓW 2018/19

Na topie były przede wszystkim jasne, ciepłe brązy, ale również odcienie mieniące się czekoladowymi refleksami. Wystąpiły także miodowe, popielate i orzechowe odsłony koloryzacji. Z innowacyjnych wersji nie zabrakło sombre i flamboyage.

Czekoladowe brązy (fot. East News)


KOLOROWE WŁOSY – KOLORY WŁOSÓW 2018/19

W tym sezonie moda uliczna wniosła do stylizacji włosów oryginalny i odważny kolor, pokazując, że trendsetterki mają dystans do siebie, a koloryzacja może pełnić funkcję makijażu. Z wariacji widzieliśmy włosy w odcieniu kobaltu, śliwki, pomarańczy oraz mocnego różu.

Włosy w kolorze: 1. Marchewkowe 2. Siwe wpadające w fiolet 3. Śliwkowe (fot. East News)

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć, w której prezentujemy najmodniejsze koloryzacje w wydaniu trendsetterek.

UWAGA, KONKURS! WYGRAJ METAMORFOZĘ WIZERUNKU Z REDAKCJĄ LAMODE.INFO I MARKĄ CAMELEO!

video

MACIEJ ZIEŃ – BACKSTAGE POKAZU „SWEET DREAMS”

tagi: jesień zima 2018/19 | TRENDY |

podobne artykuły