PL / EN
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2020/2021 – KOLORY

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2020/2021 – KOLORY

Powrót fluo barw i debiut czerwonej herbaty, Roibos Tea na ubraniach.

W tym sezonie zapomnijcie o neutralnych beżach na rzecz neonowych barw symbolizujących dynamizm, innowacyjność oraz pełną życia symfonię. Oto główne kierunki, który zawładną paletą kolorystyczną jesienią i zimą 2020/21!

KOLORY – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2020/21

Trend I – neonowe kolory

Określane jako „kapryśne” - soczyste kolory to powiew nowoczesności i pozytywnych wibracji w garderobie. Występują pod postacią ciepłej limonki (Aurora), zielonego jabłka (Sulphur Spring), magenty, fuksji (Cabaret) i kobaltu (Surf the Web). Symbolizują innowacyjność, dynamizm oraz pełną życia symfonię. Możecie je nosić w wersji neonowej od stóp do głów bądź zestawiać ze sobą na zasadzie colour blocking. Za każdym razem efekt sprawi, że nie przejdziecie niezauważeni w tłumie. Jak na pokazie Berluti i Balmain.

Fluo kolory - trendy jesień zima 2020/21 (fot. Instytut Pantone)

Fluo barwy na pokazach: Lucas Leao i Berluti (fot. East News)

Trend II – subtelne, optyczne kolory

Lekkie, optyczne i przydymione pastele to sposób na zarysowanie subtelności i ukazanie odcieni światła. Jesienią i zimą 2020/21 w modzie zachwycą: lawenda (Lavender), jasna szarość (Nimbus Cloud) oraz spokojny niebieski (Federal Blue). Miłośnicy nieco bardziej rześkich barw pokochają morską zieleń określaną jako Cabbage i wizualizującą wakacje spędzone w gorących krajach. Moc wspomnianych tonów wybrzmiała w kolekcjach Jacquemus i Givenchy.

Lekkie pastele (fot. Instytut Pantone)

Lekkie, przydymione barwy: Jacquemus, Givenchy (fot. East News)

Trend III – naturalne, smagłe kolory

Naturalny talent”, czyli hasło barw określanych jako „Natures” przenika bogate i żywe, głębokie tony zrekompensowane pierwiastkiem chłodu. Kolory te zawitają pod postacią bambusowej żółci (Bamboo), fioletu z kroplą czerni (Imperial Palace) oraz kakaowego beżu (Quail). Jak na pokazach Lanvin i Loewe.

Przygaszone, wyraziste barwy (fot. Instytut Pantone)

Bambusowa żółć i zieleń: Lanvin, Loewe (fot. East News)

Trend IV – galaktyczne

W nieustannie rozwijającym się świecie paleta najgorętszych barw obejmuje jasność światła na powierzchniach. Dominują w niej kolory ziemi i czerwonej herbaty (Roiboos Tea), budyniowy krem (Cornhusk) oraz wytarte zielenie (Mercury), które pojawiły się na płaszczach i kurtkach m.in. na pokazie Prady i Etro.

POLECAMY: KOLORY - TRENDY JESIEŃ ZIMA 2019/20

Kolory ziemi (fot. Instytut Pantone)

Odcień Roiboos Tea w kolekcjach mody (fot. East News)

W galerii zdjęć prezentujemy najmodniejsze kolory w sezonie jesień zima 2020/21, które przewinęły się w moodbordach światowych projektantów.

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: jesień zima 2020/2021 | kolory | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły