PL / EN

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017 – KURTKI

Macie swoje typy?

MODNE KURTKI JESIEŃ ZIMA 2017

Jeśli oczami wyobraźni widzicie się już w jesiennych stylizacjach i przygotowujecie się do sezonowej wymiany garderoby, warto przyjrzeć się najciekawszym projektom okryć wierzchnich z wybiegów

NAJMODNIEJSZE OKRYCIA WIERZCHNIE JESIEN ZIMA 2017

Oprócz płaszczy, które dla wielu projektantów są popisowym projektem z lubością z sezonu na sezon interpretowanym, nie mniejsza uwagę poświęcamy kurtkom.

KURTKI – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/kurtki 21 jeans off white lv,.jpg

fot. East News, Off White, LV, Off White

Jeśli chodzi o kurtki, ulubionym materiałem odmienianym przez wszystkie przypadki, w tym sezonie był zdecydowanie dżins. Ostro ścięte tuż pod biustem jak u Off-White, oversize jak u czy poszerzane ramiona w stylu lat 80. jak u Versace – ile głów, tyle pomysłów na interpretacje najmodniejszego elementu garderoby wszechczasów!

KURTKI NA WYBIEGACH JESIEN ZIMA 2017

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/KURTKI Z WYBIEGOE1 chanel isabel coach.jpg

fot. East News, Chanel, Isabel Marant, Coach

W tym sezonie dużo się dzieje nie tylko jeśli chodzi o fasony; wybiegi opanowało prawdziwe kolorystyczne szaleństwo (srebro u Chanel, Comme de Garcons czy Y/Project; kosmiczne printy Isabel Marant czy kontrasty w postaci dopełniających barw u Sacai), a prezentowane sylwetki przekonują, że główny punkt ciężkości spoczywa na niczym nieskrępowanej zabawie i celebrowaniu indywidualizmu.

KURTKI PUCHOWE – JESIEŃ ZIMA 2017

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/kurtki 2 puchowe.jpg

fot. East News, Balenciaga, Fenty x Puma, Public School

Ten temat przewijał się przez liczne wybiegi; jak się okazuje kurtka puchowa nie tylko nie schodzi z listy najpopularniejszych okryć wierzchnich także w nadchodzącym sezonie; wręcz przeciwnie – jawi się jako niezwykle wdzięczny materiał do pomysłowych eksperymentów, spośród których prym wiodą dekonstrukcja i przeskalowanie (Public School, Balenciaga, 3.1 Philip Lim. 

KURTKA SKÓRZANA – JESIEŃ ZIMA 2017

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/kurtki skorzane, ysl, wang, coach.jpg

fot. East News, Saint Laurent, Alexander Wang, Coach

Mimo mody na odejście od wykorzystania tego surowca w modzie i rosnącego grona przeciwników skór naturalnych,  nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek zabraknie ich na wybiegach. Obszerne, przedłużane, podkreślające kobiece kształty czy w wersji multikolor – w tym sezonie kurtki skórzane zasługują na odrębną kategorię!

Sprawdźcie, jakie jeszcze propozycje tego okrycia wierzchniego będą królowały w modzie ulicznej!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: jesień zima 2017 | kurtki | TRENDY |

podobne artykuły