PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – BRĄZ W MODZIE MĘSKIEJ

TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – BRĄZ W MODZIE MĘSKIEJ

Kolejnym modnym kolorem nadchodzącego sezonu jesień-zima 2011/12 jest szlachetny brąz. Tłumaczymy jak i z czym najlepiej go nosić.

Choć to czerń i intensywne kolory zdominowały męskie tendencje na sezon jesień-zima 2011/12, do głosu dochodzi również zapomniany przez wielu brąz. Ten szlachetny kolor niegdyś  był niezwykle popularny – być może dlatego obecnie kojarzy nam się trochę „staroświecko”. Warto jednak się do niego przekonać – brązowe garnitury oraz okrycia wierzchnie będą miłą odmianą dla codziennych odcieni szarości i granatu, a przy okazji doskonale wypadają w zestawieniu z niezwykle modną jasną skórą.

 

Brąz najlepiej stylizować na total look i raczej niewskazane jest tu zestawianie różnych odcieni tego koloru – jeśli się na nie zdecydujemy, uważnie łączmy barwy. Warto za to przełamać look jakimś ciepłym kolorem – głębokim fioletem czy nasyconym pomarańczowym. Warto również poeksperymentować i zestawić brąz z beżem. Inspiracji możemy poszukać u takich marek jak Gucci. Roberto Cavalli oraz Salvatore Ferragamo. Warto również zajrzeć do kolekcji Etro, gdzie brąz połączono z słynnymi paisley prints. Jeśli chodzi o dodatki – warto zainwestować w jasną i brązową skórę.

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/brazy i beze men.jpgfot. East News (Etro, Gucci, Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli)

 

Pamiętajmy, że retro w wydaniu męskim w tym sezonie jest niezwykle modne – nie bójmy się zatem, że wyglądać będziemy jak nasz tata lub dziadek. Nadchodzącej jesieni będzie to komplement, więc może warto zakupić również wzorzystą muszkę do nowego brązowego garnituru…?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: trendy jesień-zima 2011/12 | moda męska | brąz |

podobne artykuły