PL / EN
TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – BRĄZ W MODZIE MĘSKIEJ

TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – BRĄZ W MODZIE MĘSKIEJ

Kolejnym modnym kolorem nadchodzącego sezonu jesień-zima 2011/12 jest szlachetny brąz. Tłumaczymy jak i z czym najlepiej go nosić.

Choć to czerń i intensywne kolory zdominowały męskie tendencje na sezon jesień-zima 2011/12, do głosu dochodzi również zapomniany przez wielu brąz. Ten szlachetny kolor niegdyś  był niezwykle popularny – być może dlatego obecnie kojarzy nam się trochę „staroświecko”. Warto jednak się do niego przekonać – brązowe garnitury oraz okrycia wierzchnie będą miłą odmianą dla codziennych odcieni szarości i granatu, a przy okazji doskonale wypadają w zestawieniu z niezwykle modną jasną skórą.

 

Brąz najlepiej stylizować na total look i raczej niewskazane jest tu zestawianie różnych odcieni tego koloru – jeśli się na nie zdecydujemy, uważnie łączmy barwy. Warto za to przełamać look jakimś ciepłym kolorem – głębokim fioletem czy nasyconym pomarańczowym. Warto również poeksperymentować i zestawić brąz z beżem. Inspiracji możemy poszukać u takich marek jak Gucci. Roberto Cavalli oraz Salvatore Ferragamo. Warto również zajrzeć do kolekcji Etro, gdzie brąz połączono z słynnymi paisley prints. Jeśli chodzi o dodatki – warto zainwestować w jasną i brązową skórę.

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/brazy i beze men.jpgfot. East News (Etro, Gucci, Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli)

 

Pamiętajmy, że retro w wydaniu męskim w tym sezonie jest niezwykle modne – nie bójmy się zatem, że wyglądać będziemy jak nasz tata lub dziadek. Nadchodzącej jesieni będzie to komplement, więc może warto zakupić również wzorzystą muszkę do nowego brązowego garnituru…?

video

CHANEL - BACKSTAGE POKAZU

tagi: trendy jesień-zima 2011/12 | moda męska | brąz |

podobne artykuły