PL / EN
TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – KOLOR W MODZIE MĘSKIEJ

TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – KOLOR W MODZIE MĘSKIEJ

W sezonie jesień-zima 2011/12 moda nie daje nam zapomnieć o wakacjach – nasycone, intensywne kolory wciąż będą trendy, także w modzie męskiej.

O tym, że moda męska nie stroni od koloru, przekonaliśmy się już w bieżącym, wiosenno-letnim sezonie. Dla fanów intensywnych barw mamy dobrą wiadomość – kolor w modzie męskim przetrwał wśród najważniejszych tendencji na jesień i zimę 2011/12.

 

Dominują takie kolory, jak kanarkowa zieleń, słoneczny lub przybrudzony żółty, nasycony pomarańczowy , lub głęboki, prawie kobaltowy błękit. Nie brak też barw „ostrzejszych” , neonowych. O ile wiosną i latem najmodniejsze były zestawienia różnych intensywnych kolorów, o tyle zimą, partnerką barw będzie wytworna czerń. Z jednej strony wydobywa ona głębię koloru, z drugiej zaś – nieco przytłumi jego „krzykliwość”, dodając całości powagi.

 

Najmodniejsze stylizacje nadchodzącej jesieni to garnitury total look z czarnym T-shirtem, oraz czarne kurtki i płaszcze w połączeniu ze spodniami w intensywnym kolorze. Prawdziwym hitem będą też farbowane i lakierowane skórzane kurtki oraz kolorowe płaszcze – zwłaszcza te puchowe. Panom preferującym bardziej stonowane zestawienia tradycyjnie proponujemy dyskretne, ale wymowne akcenty w postaci dodatków – szalika lub rękawiczek.

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/kolor men.jpgfot. East News (Hermes, Paul Smith, Burberry Prorsum, Jil Sander, Bottega Veneta)

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: trendy jesień-zima 2011/12 | moda męska | kolor |

podobne artykuły