PL / EN
TRENDY AKCESORIA JESIEŃ ZIMA  2017 – CHOKER

TRENDY AKCESORIA JESIEŃ ZIMA 2017 – CHOKER

Ulubione akcesorium modelek w wersji XXL!

TRENDY AKCESORIA JESIEŃ ZIMA  2017 – CHOKER

Jeśli chodzi o akcesoria, na wybiegach pokazów na jesień zimę 2017 było na tyle pomysłowo i kolorowo, że ten temat zasługuje na odrębna kategorię. W samej biżuterii pojawiło się kilka tendencji, które jeśli nie zdominowały, to silnie definiowały pokazowe sylwetki.

BIŻUTERIA – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017

Kamienie półszlachetne w wersji XXL promowały na wybiegach takie marki jak m.in. Acne i Alexander McQueen, geometria królowała u Proenza Schouler i Céline, a stosunkowo świeży motyw w postaci nawiązań do abstrakcyjnych dzieł sztuki - fantazyjne kolczyki przypominające abstrakcyjne płótna czy rzeźby wypatrzyliśmy m.in. u Céline i Phillipa Lima.

CHOKER – NAJMODNIEJSZE AKCESORIUM W NOWEJ WERSJI

Czy Wam też zdarza się zwrócić uwagę na jeden element kolekcji i kompletnie stracić dla niego głowę? Cekinowy choker nonszalancko dopełniający całości stylizacji zbudowanej z ubiegłosezonowych projektów Magdy Butrym to właśnie takie akcesorium – gdybyśmy mieli spośród nich wskazać jeden must have, to byłby intuicyjny wybór.

MATERIALS_2017/MODA/TRENDY/CHOKER TRENDY JZ 17/magda.png

fot. Instagram.com/magdabutrym

CHOKER W WERSJI MAXI

Jak się okazuje Butrym nie jest jedynym twórcą, który odkrył w tym akcesorium niewyczerpany potencjał. Dotychczas lansowane w wersji cienkiej tasiemki, tudzież łańcuszków ciasno oplatających szyję, w tym sezonie, nie sprzeniewierzając się swej nazwie debiutuje w wersji XXL.

Które projekty do Was przemawiają?

ZOBACZ TE: IT BAGS Z KOLEKCJI PROJEKTANTÓW JESIEN ZIMA 2017

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: choker | akcesoria | jesień zima 2017 | TRENDY |

podobne artykuły