PL / EN
TORBY Z ĆWIEKAMI – MUST HAVE WIOSNA LATO 2013

TORBY Z ĆWIEKAMI – MUST HAVE WIOSNA LATO 2013

Jeszcze nie tak dawno były zarezerwowane głównie dla gwiazd muzyki rockowej. Dzisiaj torebki z ćwiekami noszą wszyscy – nawet do eleganckich sukienek i biurowych strojów. Przedstawiamy Wam propozycje, tego modnego dodatku, jakie znajdziecie w popularnych sieciówkach!

 

Metalowe ozdoby w postaci ćwieków i dżetów kiedyś były zarezerwowane tylko dla subkultur związanych z ciężką muzyką. Aktualnie to się zmieniło i z powodzeniem weszły do stylu casual’owego, stając się nieodzownym elementem nadchodzącego sezonu wiosna lato 2013!

 

 

Dzisiaj noszą je wszyscy - nawet do eleganckich sukienek i biurowych zestawów! Torebka to najbardziej uniwersalny dodatek, warto wiec pobawić się krojem i fasonem, przemycając „drapieżny” i rock’owy detal na co dzień.

 


Ćwieki prezentują się dobrze zarówno z delikatnymi transparentnymi tkaninami, jak i ciepłymi swetrami. Redakcja LAMODE.INFO ruszyła Wam z pomocą i przygotowała przegląd torebek z ćwiekami, które znajdziemy w popularnych sieciówkach. Zobaczcie nasze propozycje w galerii.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: must have | wiosna lato 2013 | ćwieki | torebki z ćwiekami | TRENDY |

podobne artykuły