Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA TOMAOTOMO PROJEKTU TOMASZA OLEJNICZAKA – JESIEŃ ZIMA 2011

KOLEKCJA TOMAOTOMO PROJEKTU TOMASZA OLEJNICZAKA – JESIEŃ ZIMA 2011

Przedstawiamy jesienno-zimowe projekty marki Tomoatomo, stworzonej przez Tomasza Olejniczaka. Zobacz film i nastrojowe zdjęcia!

Jesienno-zimowa kolekcja Tomaotomo  by Tomasz Olejniczak to powrót do klasyki i form prostych, a zarazem na tyle silnych, iż wydobywają one prawdziwą kobiecość i podkreślają kobiece piękno.

 

W swym zamyśle kolekcja dedykowana jest kobietom, kochającym jedwab, wełnę połączoną z jedwabiem i naturalne skóry. Paleta kolorów rozciąga się na odcienie szarości, głębokiego fioletu, czerni, brązu i granatu. Wykorzystane wzory odwołują się do melancholijnego jesiennego romantyzmu. Niepewność i niezgoda, które rodzą się w starciu w surową rzeczywistością są nie tylko inspiracja całej kolekcji, ale również główną myślą filmu promocyjnego, w którym zagubiona dziewczyna  wbrew swojej woli przeobraża się w manekin na wystawie sklepowej.

 

mat.prasowe/Tomaotomo jesień zima 2011

 

Projektant Tomasz Olejniczak, stojący za projektem Tomaotomo pierwszy raz zaprezentuje swoją kolekcję na Gali Finałowej Art&Fashion Festival w Starym Browarze w Poznaniu już w październiku. Ubrania będą dostęne w La fabu Boutique w Starym Browarze, na Dziedzińcu Sztuki i Biznesu.

 

tagi: Tomaotomo | moda polska | trendy jesień zima 2011 | Tomacz Olejniczak |

podobne artykuły