PL / EN
KOLEKCJA TOMAOTOMO NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W OBIEKTYWIE ŁUKASZA BRZEŚKIEWICZA

KOLEKCJA TOMAOTOMO NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W OBIEKTYWIE ŁUKASZA BRZEŚKIEWICZA

Utalentowani i zdeterminowani, by osiągnąć sukces – zobaczcie efekty współpracy projektanta Tomasza Olejniczaka i fotografa Łukasza Brześkiewicza, którzy odważnie podbijają świat mody.

Tomasz Olejniczak do współpracy przy sesji zdjęciowej kolekcji na sezon wiosna lato 2012 zaprosił Łukasza Brześkiewicza – laureata Art&Fashion Festival 2010, dla którego zwycięstwo w warsztatach w Starym Browarze otworzyło wiele dróg dalszej kariery.

 

Charakterystyczny styl fotografowania Łukasza Brzeskiewicza widoczny jest i tym razem, lekko mroczny, pełen niedopowiedzeń, a jednocześnie bardzo dojrzały i intrygujący. Taka jest też kolekcja Tomaotomo, której podstawą są ciężkie koronki, delikatne skóry i świeża kolorystyka. Poza klasycznymi beżami czy bielą pojawiają się soczyste żółcie i brązy. Kobiecość Tomaotomo wydobywa nie za pomocą obcisłych i dopasowanych form a nieoczywistych przezroczystości, które odsłaniają poszczególne elementy ciała. W kolekcji znaleźć można zarówno propozycje wieczorowe – zwiewne suknie maxi – jak też  bardziej casualowe komplety – koszulowe bluzki i spodnie z podwyższonym stanem.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty współpracy Olejniczaka i Brześkiewicza.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Tomaotomo | Tomasz Olejniczak | Łukasz Brześkiewicz | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | kolekcja |

podobne artykuły