PL / EN
ANIMALISTYCZNY TREND W KOLEKCJI MOONSTRUCK – IDEALNA PROPOZYCJA NA KARNAWAŁ

ANIMALISTYCZNY TREND W KOLEKCJI MOONSTRUCK – IDEALNA PROPOZYCJA NA KARNAWAŁ

Silnie zarysowujący się animalistyczny trend w biżuterii wciąż pozostaje na topie. Zobaczcie koniecznie najnowszą kolekcję Moonstruck, która idealnie uzupełni karnawałowe stylizacje!

Kobiety kochają biżuterię. Pozwala im ona bowiem za pomocą kilku kroków zupełnie zmienić charakter stylizacji, nadaje znamion indywidualizmu, wydobywa emocje i podkreśla niesztampowość właścicielki. Najbardziej odważne i śledzące modowe nowinki panie, z pewnością mają w swoich zasobach biżuterię inspirowaną dzikimi zwierzętami – ten trend od kilku sezonów jest wciąż jednym z najbardziej pożądanych.

 

W wydaniu marki MoonStruck animalistyczne formy nabierają nowego znaczenia. Bransolety, naszyjniki, pierścionki układają się w skrzydła tworząc tym samym intrygujący wzór – u podstaw inspiracji znajdują się bowiem dzikie ptaki. Pióra, ciężkie metalowe elementy tworzące łuski, metaliczne kolory i mocno rockowa stylistyka – to charakterystyczne cechy kolekcji, która z pewnością znajdzie swoich fanów wśród kobiet ceniących wyraziste i mocne dodatki.

 

Smaczku dodaje fakt, że projektanci marki MoonStruck współpracowali z takimi modowymi gigantami jak Karl Lagerfeld, Elie Saab czy Givenchy tworząc biżuterię do ich pokazów.

 

Akcesoria MoonStruck znajdziecie w show roomie coctail’me. Z pewnością będą one niesztampowym świątecznym prezentem.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: MoonStruck | Coctail Me | prezenty na święta | biżuteria |

podobne artykuły