PL / EN
TODD SELBY NA POKŁADZIE LOUIS VUITTON EXPRESS PARIS-SHANGHAI

TODD SELBY NA POKŁADZIE LOUIS VUITTON EXPRESS PARIS-SHANGHAI

W 13 dni przez Europę i Azję, z Paryża do Szanghaju. Taką trasę pokona fotograf Todd Selby, który podróżą Louis Vuitton Express uświetni otwarcie pierwszego butiku marki w Chinach. Za nami już 3 dzień wyprawy!

 

Pamiętacie pokaz Louis Vuitton Orient Express na jesień zimę 2012? To był dopiero początek, bo 6 lipca wystartował prawdziwy pociąg francuskiej marki. Louis Vuitton Express to inicjatywa, jaką podjął dom mody by uświetnić otwarcie pierwszego własnego butiku na chińskim rynku. Do współpracy zaproszono amerykańskiego fotografa i filmowca Todda Selby’ego, który przez 13 dni podróżuje przez Europę i Azję. 4 dni temu pociąg wyruszył z Paryża by 19 lipca dotrzeć do Szanghaju, gdzie odbędzie się uroczysta impreza z okazji poszerzenia zasięgu marki o kolejny kraj.

 

 

trasa Louis Vuitton Express

źródło: materiały prasowe

 

Cała podróż rejestrowana jest na filmach oraz w pamiętniku gdzie Selby opisuje przeżycia, spotkania i odwiedzone miejsca. Z tej okazji powstała również strona internetowa http://www.louisvuittonexpress.com gdzie umieszczane są na bieżąco relacje z kolejnych przystanków Louis Vuitton Express. Możecie, więc zobaczyć filmiki wprost z przedziału fotografa m.in. gdy podróżował przez Polskę! Selby ma za sobą już 3 dni podróży i w tym czasie pokonał trasę Francja-Niemcy-Polska-Białoruś, bo kolejnym przystankiem była Moskwa. Sam zainteresowany mówi, że jego życie jest ciągłą podróżą – wciąż przesiadki z samolotu do samolotu i kolejne odwiedzane miejsca. Jednak wyprawa, którą obecnie odbywa zapewne nie jest podobna do żadnej innej. 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Todd Selby | Louis Vuitton Express | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły