PL / EN
NOWA KAMPANIA ALEXANDER MCQUEEN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

NOWA KAMPANIA ALEXANDER MCQUEEN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Zabawa formą i kolorem, futurystyczne akcesoria oraz statyczne pozy, niczym manekiny – wszystko to w najnowszej kampanii Alexandra McQueena autorstwa Davida Simsa. Zobaczcie!

Alexander McQueen był znany z ekscentrycznych i prowokacyjnych projektów. Sarah Burton, która miała okazję przez czternaście lat współpracować z Lee McQueenem, po jego śmierci została głównym projektantem marki i postanowiła kontynuować jego dzieło rozwijając markę w podobnym kierunku.


Najnowsza kampania Alexandra McQueena jest mocno futurystyczna. Wszystkie kreacje mają ciekawą, przestrzenną formę oraz są wykonane z urozmaiconych pomponami, lub piórami tkanin. Geometryczne tła podkreślają znaczenie formy projektów. Futuryzmu całości dodają charakterystyczne buty pozbawione obcasów, metaliczna opaska na oczy oraz makijaż z wybielonymi brwiami i mocno rozświetloną skórą. Statyczne pozy u modelki sprawiają, że przypomina manekina, a charakter zdjęć jest jeszcze bardziej kosmiczny.


W kampanii wystąpiła Suvi Koponen, 24-letnia modelka pochodząca z Finlandii, natomiast autorem zdjęć jest znany fotograf David Sims.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Sarah Burton | David Sims | Suvi Koponen | kampania | ALEXANDER MCQUEEN |

podobne artykuły