Logotyp serwisu lamode.info
THINK LOVE JUICES – NOWY PROJEKT ANNY JAGODZIŃSKIEJ

THINK LOVE JUICES – NOWY PROJEKT ANNY JAGODZIŃSKIEJ

Ania Jagodzińska promuje zdrowy tryb życia! Poznajcie jej projekt i nowe wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy - Think Love Juices

W 2009 roku jako pierwsza polska modelka pojawiła się na okładce amerykańskiego „Vogue'a”, pojawiała się na wybiegu u takich domów mody, jak Roberto Cavalli, Givenchy, Louis Vuitton czy Max Mara. Oprócz tego, w jej portfolio można znaleźć kampanie dla Tommy’ego Hilfigera, Donny Karan, Dolce&Gabbana, Toma Forda, Banana Republic czy Etro. Ania Jagodzińska, choć cztery lata temu postanowiła na jakiś czas odpocząć od modelingu, na początku zeszłego roku powróciła w świetnym stylu i udowodniła, że ciągle pozostaje jedną z najpopularniejszych polskich topmodelek.

 

Mimo, iż na co dzień mieszka w Nowym Jorku, Ania bardzo często bywa w Warszawie. Jest to spowodowane nie tylko tym, że mieści się tam jej macierzysta agencja New Age Models, ale również nowe wyjątkowe miejsce, które powstało z inicjatywy modelki. Mowa tutaj o zlokalizowanym na Saskiej Kępie (ul.Francuska 14) Think Love Juices, które, jak mówi sama modelka, powstało w celu zwiększenia świadomości Polaków, jeśli chodzi o zdrowy tryb życia.

 

„Think Love Juices to koncepcja, która jest oparta na moim doświadczeniu zawodowym jako modelka. Przez kilkanaście lat kariery w branży mody jednym z głównych moich celów było utrzymanie szczupłej sylwetki. Dlatego przez cały ten czas szukałam alternatyw do odpowiedniego odżywiania, dobranego idealnie do mnie i mojego stylu życia. Z czasem nauczyłam się jak ważne jest dostarczenie organizmowi pełnowartościowych, nieprzetworzonych produktów i zrozumiałam jak ważne są to działania, aby utrzymać nie tylko równowagę fizyczną, ale także i psychiczną.” - mówi o swoim projekcie Ania Jagodzińska.

 

Menu Thik Love Juices to przede wszystkim propozycja 14 świeżo wyciskanych soków na zimno, opartych na unikalnych recepturach na bazie owoców, warzyw i przypraw, będących źródłem cennych witamin i składników mineralnych. Energetyzujące, odżywcze lub detoksykujące - w miejscu stworzonym przez Anię każdy znajdzie swój ulubiony sok, a każdemu nadano jeszcze odpowiednią nazwę. Bez względu na to, czy wybierzecie „Ananasową rozkosz,” „Ognistą pomarańczę”, „Matkę naturę”, „ Eliksir zdrowia”, „Różową landrynkę”, czy „Szczęśliwą siódemkę”, możecie być pewni, że wszystkie te „zdrowe cudeńka” pozbawione są konserwantów. Think Love Jucies to jednak nie tylko soki, ale również szejki, zupy i dania, w przypadku których zgłodnieć można już na sam ich widok! 

 

„Na stałe mieszkam w Nowym Jorku. Tam trend zdrowego odżywiania się jest już codziennością, a wiedza ludzi w tym zakresie – ogromna. Świadomość nowojorczyków jeśli chodzi o wybór odpowiednich produktów spożywczych jest na wysokim poziomie, ja wciąż poszerzam swoją wiedzę i chcę ją przekazywać dalej. Dlatego stworzyłam Think Love Juices i chcę dotrzeć do osób w każdym wieku, stanie zdrowia i wagi. Odbiorcami mają być zarówno ludzie, którzy są już świadomi i wiedzą, co znaczy żyć zdrowo, jak i ludzie którzy uczą się krok po kroku dokonywać odpowiednich wyborów żywieniowych i zmian na lepsze w ich stylu życia. Pragnę, aby koncepcja Think Love Juices stała się codziennością, a nie modą, która przemija” ­­- podkreśla Ania.

 

Więcej informacji na temat samego miejsca, jak i menu Think Love Juices znajdziecie na oficjalnej stronie projektu na Facebook’u 

 

tagi: Think Love Juices | soki | zdrowa żywność | nowe miejsce w Warszawie | Anna Jagodzińska |

podobne artykuły