PL / EN
TENDER STORIES - NAJNOWSZA KAMPANIA MARKI TOUS

TENDER STORIES - NAJNOWSZA KAMPANIA MARKI TOUS

Marka Tous, w swojej najnowszej kampanii Tender Stories, opowiada nam wzruszającą historię miłosną, którą możemy obejrzeć w formie fashion clipu. Zobaczcie efekty! 

Młoda dziewczyna zakochuje się w dużo starszym od siebie mężczyźnie. Co więcej, ona jest jego studentką, a fakt ten świetnie wykorzystuje do tego, by zbliżyć się do swojego obiektu westchnień. Brzmi jak historia wzięta z kolejnej komedii romantycznej? Prawie, ponieważ często pojawiający się w kinematografii motyw miłosnej opowieści, pokazano tym razem w spocie reklamowym towarzyszącym najnowszej kampanii marki Tous Tender Stories.

 

Sposób narracji oraz przedstawienie postaci powodują, że wideo autorstwa Victora Carrey’a wykracza poza sztywną konwencję typowego filmu promocyjnego. Uniwersalna stylistyka oraz archetypiczny charakter bohaterów sprawiają, że podobnie jak w kinie, widz może z łatwością utożsamić się z opowiadaną historią. 

 

Uniwersalny wyraz w Tender Stories mają także uczucia – czułość i wzruszenie. Na potrzeby kampanii, firma Tous postanowiła pokazać je w bardzo modny i oryginalny sposób, decydując się na fashion clip, czyli nowoczesną formę połączenia wideoklipu z filmem o modzie. Ważnym elemenem w tym przypadku jest więc ścieżka dźwiękowa, a dokładnie Where Did The Love Go – utwór wykonany przez The Seihos z udziałem Very Gottschall z zespołu Viva la Novia. Efekty możecie obejrzeć poniżej!

 

źródło: youtube.com

 


TENDER STORIES NAJNOWSZA KAMPANIA MARKI TOUS

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Tous | Tous Tender Stories | Tous kampania |

podobne artykuły