PL / EN
MAGDALERNA FRĄCKOWIAK JAKO BARBIE W SESJI „PANOPLIES” DLA VOGUE PARIS GRUDZIEŃ/STYCZEŃ 2015

MAGDALERNA FRĄCKOWIAK JAKO BARBIE W SESJI „PANOPLIES” DLA VOGUE PARIS GRUDZIEŃ/STYCZEŃ 2015

Magdalena Frąckowiak i Elisabeth Erm jako kultowe lalki Barbie prezentują wiosenno- letnie kolekcje najlepszych domów mody na łamach najnowszego wydania Vogue Paris. Zobaczcie! 

Lalka, którą w dzieciństwie bawiła się przynajmniej co druga dziewczynka, w popkulturze figuruje jako postać kultowa. Dla niektórych niedościgniony ideał piękna, dla innych kwintesencja kiczu i wpędzający w kompleksy, zwłaszcza małe dziewczynki, symbol, stał się również inspiracją niezmiennie wykorzystywaną w świecie mody.  Nie tak dawno udowodnił nam to chociażby Jeremy Scott, tworząc wiosenno- letnią kolekcję dla Moschino.

 

Barbie stała się również punktem wyjścia najnowszej sesji autorstwa Giampaolo Sgury, który na łamach grudniowo- styczniowego wydania Vogue Paris sfotografował wystylizowane na lalki modelki – Magdalenę Frąckowiak i Elisabeth Erm. To jednak nie sama Barbie stała się motywem przewodnim sesji „Panoplies”, a genialne stylizacje przygotowane przez Claire Dhelens i Celię Azoulay. I tak, modelki „zamknięte” w pudełkach niemal gotowych na to,  by trafić w ręce zagorzałej, już raczej pełnoletniej fashionistki, prezentują najnowsze wiosenno- letnie kolekcje czołowych domów mody.

 

Każda z fotografii przedstawia osobną historię, będącą idealnym odzwierciedleniem ostatnich kolekcji Valentino, Armani, Gucci, Ralph Lauren, Chanel, Louis Vuitton, Saint Laurent Paris, Dolce&Gabbana, Fendi, Dior i oczywiście Moschino. Magdalena i Elisabeth ubrane we flagowe elementy z propozycji na sezon wiosna lato 2015, pozują także w otoczeniu elementów, które nieodłącznie kojarzą się z wyżej wymienionymi markami. Rzeczy te pełnią jednocześnie funkcję dodatków i akcesoriów dla poszczególnych stylowych Barbie. 

 

Zajrzyjcie do galerii i koniecznie zobaczcie wszystkie zdjęcia z edytorialu! Co sądzicie o pomyśle na sesję? 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Vogue Paris | Madalena Frąckowiak | Giampaolo Sgura | Elisabeth Erm | Claire Dhelensm | Celia Azoulay | Barbie |

podobne artykuły