PL / EN
TARGI SLOW WEEKEND 2018 W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE JUŻ PRZED NAMI

TARGI SLOW WEEKEND 2018 W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE JUŻ PRZED NAMI

A tam autorskie ubrania i akcesoria, unikalne wzornictwo, oryginalne rzemiosło oraz ekologiczne kosmetyki. Gotowi?

Najwolniejsze targi tej zimy odbędą się po raz 10-ty 8 i 9 grudnia w postindustrialnych halach Mińska 65 na warszawskiej Pradze Południe. Jak co roku organizatorzy, w drugi weekend grudnia, powoli i bez przedświątecznej gorączki, zapraszają na zimową edycję Slow Weekendu. Wydarzeniu towarzyszy hasło #KupujLepszePrezenty.

TARGI SLOW WEEKEND: O WYDARZENIU

Targi Slow Weekend to największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu i w świątecznej atmosferze polskich projektantów, twórców oraz producentów tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających przestrzenie starej praskiej drukarni czekać będzie 300 wystawców z całej Polski i starannie wyselekcjonowane marki. Zgodne z zasadą #KupujLepszePrezenty będzie można tam znaleźć wyjątkowe podarunki dla najbliższych: autorskie ubrania i akcesoria, unikalne wzornictwo, oryginalne rzemiosło, ekologiczne kosmetyki, a także artykuły dziecięce i dla zwierząt.

Targi Slow Weekend: zimowa edycja 2018

TARGI SLOW WEEKEND: WASZTATY I ROZRYWKA

Przestrzeni targowej towarzyszyć będą dodatkowe aktywności. W wydzielonej sali odbędzie się świąteczny market spożywczy z livecookingiem i warsztatami kulinarnymi. Na kreatywnych czekają manualne zajęcia i winylowy market. Aktywiści będą mogli wziąć udział w spotkaniach i rozmowach w studio Slow TV o odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji, a dla dzieci przygotowano świąteczne bajki w kinie.

W sobotni wieczór, w przylegającym do hali targowej praskim klubie Drukarnia, odbędzie się oficjalny after Slow Weekendu - koncert Kapeli ze Wsi Warszawa.

POLECAMY:  SLOW LIFE W POLSCE, CZYLI CO ROBIMY, ABYĆ BYĆ I ŻYĆ SLOW?

Szczegóły koncertu:

Bilety: 40-60 zł (do nabycia online: goout.net)

Start: sobota 8.12, godz. 20:00

Lista wystawców, pełen program atrakcji i wydarzeń towarzyszących - już wkrótce!

Więcej: www.slowweekend.pl

Informacji szukajcie także na Facebooku.

TARGI SLOW WEEKEND: ORGANIZACJA

Slow Weekend 10 - #KupujLepszePrezenty na Święta!

Data: 8-9 grudnia 2018 r.

Miejsce: ul. Mińska 65 (zbieg ulic Mińskiej i Chodakowskiej)

Czas: 11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Wydarzenie jest bezpłatne.

Dozwolony wstęp ze zwierzętami.

Możliwość swobodnego poruszania się po imprezie przez osoby niepełnosprawne.

Grupa Slow (grupaslow.pl) to organizator największych w Polsce targów modowych i lifestyle’owych: Slow Fashion (slow-fashion.pl), Slow Weekend (slowweekend.pl) oraz Slow Market (slowmarket.pl) - wielokulturowego letniego targu kulinarnego. Przewodzi także Slow Akademii - edukacyjnym warsztatom skierowanym do małych i średnich firm. Podczas wydarzeń promuje trend i styl życia „slow” oraz świadome podejście do konsumpcji. Wszystkim wydarzeniom towarzyszą hasła: #KupujLepszeUbrania, #KupujLepszeProdukty, #KupujLepszePrezenty, #KupujLepszeJedzenie, #ProjektantSlowFashion, #JestemSlow.

Zajrzyjcie także na Facebooka i Instagrama, wpisując hasło JestemSlow!

video

CHANEL WIOSNA LATO 2019

tagi: slow | święta |

podobne artykuły