Logotyp serwisu lamode.info
ŚWIETLISTA OPALENIZNA A’LA BEYONCE

ŚWIETLISTA OPALENIZNA A’LA BEYONCE

Chcesz wyglądać jak gwiazda? Beyoncé jest wzorowym przykładem zadbanej skóry o pięknym kolorze. Sprawdź, co zrobić, by poczuć się i wyglądać jak prawdziwa diwa!

Beyoncé ma piękny kolor skóry i wie, jak go podkreślić. Trzeba przyznać, że artystka faktycznie lśni blaskiem prawdziwych gwiazd! Oto kilka porad, by Twoja skóra zawsze lśniła zdrowiem i roztaczała wokół siebie nimb godny divy…

 

Przede wszystkim zadbajmy o odpowiednie nawilżenie skóry – stosując odpowiednie kremy. Obecnie ich wybór jest szeroki, a kosmetyk dobieramy zgodnie z naszym potrzebami. Pilnujmy również regularnego, dogłębnego oczyszczania skóry, stosując peelingi. Pamiętamy – najlepszy efekt osiągniemy, gdy najpierw użyjemy produktu typu body scrub na rozgrzaną skórę, a później spłuczemy kosmetyk zimną wodą. Zapewni to jędrność i odpowiednie krążenie.

 

Jednak latem, zanim jeszcze udamy się na wakacje – a jak wiemy, nic tak dobrze nie robi naszej skórze, jak relaks i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – warto dodać sobie nieco więcej „urlopowego” blasku. Pomoże nam w tym brązujący jedwab do ciała Delia Cosmetics – kosmetyk, który nada skórze równomierny odcień opalenizny, a jednocześnie – dzięki bazie z kombinacji jedwabiu i silikonu – zapewni jej najlepsze nawilżenie.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/SWIETLISTA OPALENIZNA A LA BEYONCE/beyonce_delia_jedwab_brazujacy_kolaz.jpg

Fot. East News (Beyoncé) / Delia Cosmetics Brązujący Jedwab do Ciała – 13,95 PLN/200 ml

tagi: Beyonce | Delia | gwiazdy |

podobne artykuły