PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
SWATCH – NOWA KOLEKCJA WIELKOMIEJSKICH ZEGARKÓW BIG BOLD

SWATCH – NOWA KOLEKCJA WIELKOMIEJSKICH ZEGARKÓW BIG BOLD

Dodatki z fluorescencyjnymi wskazówkami! 

BIG BOLD to nowa linia zegarków marki Swatch, zainspirowana odważnymi pomysłami, zaprojektowana dla jeszcze śmielszych indywidualistów. Każdy z sześciu wyrazistych modeli nawiązuje do miejskiego stylu streetwear i szeroko pojętej kultury miejskiej.

SWATCH - WSPÓŁCZESNE ZEGARKI BIG BOLD

Nowa linia produktów szwajcarskiego producenta zegarków jest idealnym wyborem dla osób, które nie boją się wyróżniać. BIG BOLD to nie tylko zegarek, to nastawienie i sposób postrzegania świata. To nieoczekiwany dodatek podkreślający pewność siebie. Kolekcję BIG BOLD doceni każdy, kto chce być zauważony.

Wszystkie sześć modeli, od BBBlack po BBBeauty, charakteryzują się dużą kopertą o średnicy 47 mm z wyjątkowo płaskim szkłem. Trójwymiarowe akcenty, umieszczone na tarczy i pasku, nadają zegarkom wielkomiejskiego charakteru, a stonowane tło podkreśla wyrazisty współczesny styl. Fluorescencyjne wskazówki w kształcie strzałek zadbają natomiast o wskazanie prawidłowego kierunku kolejnych działań. To, co dodatkowo wyróżnia ten model to koronka umieszczona w nietypowym miejscu – na godzinie drugiej.

POLECAMY: SWATCH SKIN IRONY - NAJNOWSZA KOLEKCJA ZEGARKÓW 

W galerii prezentujemy zegarki z kolekcji Swatch Big Bold, które stanowią intrygujący dodatek na rękę.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Swatch | zegarki | wiosna lato 2019 | kolekcja | TRENDY |

podobne artykuły