PL / EN
SUKNIE ŚLUBNE AGATY WOJTKIEWICZ 2017

SUKNIE ŚLUBNE AGATY WOJTKIEWICZ 2017

Sprawdźcie, jak wygląda „ślub w wielkim mieście”!

Ślub w Wielkim Mieście” to tytuł kolekcji sukni ślubnych Agaty Wojtkiewicz na 2017 rok. Sprawdźcie, jakie trendy dla panny młodej lansuje polska projektantka!

Nowoczesna panna młoda

Najnowsza linia ślubna Agaty Wojtkiewicz to opowieść o współczesnej pannie młodej – kobiecie, która ceni odwagę i spontaniczność, ale też naturalność. Nie chce ukrywać się pod warstwami materiałów, wybierać kroje, które krępują jej ruchy i iść na jakiekolwiek kompromisy, tym bardziej w tym ważnym dniu. „To chwila, w której należy pamiętać wyłącznie o swoim wyczuciu stylu, o tym co kochamy i co nas definiuje. „Ślub w Wielkim Mieście” to propozycja dla wszystkich kobiet, które w modzie ślubnej poszukują ekskluzywności, nowoczesności i odrobiny nonszalancji” – czytamy w zapowiedzi kolekcji.

ZOBACZ TEŻ: SUKNIE ŚLUBNE – TRENDY 2016/2017

Kolekcja sukni ślubnych Agaty Wojtkiewicz 2017

W najnowszej linii polskiej projektantki znajdziemy super modne obecnie sukienki typu halki na cienkich ramiączkach, kreacje proste, a zarazem niebanalne, projekty z głębokimi dekoltami czy kroje eksponujące ciało. Przyszłe panny młode mogą wybierać spośród wysmakowanych koronek, ekskluzywnych krep lub jedwabnych tiulów. Nowoczesny look doskonale dopełnią dodatki: kurtka typu bomber, awangardowy welon oraz szyfonowa peleryna.

Nie pozwól by cokolwiek popsuło Ci humor tego dnia, a już na pewno nie suknia ślubna. Dress, Love, Rock’n’Roll” – przekonuje Agata Wojtkiewicz. Trudno się nie zgodzić!

ZOBACZ TEŻ: SUKNIE ŚLUBNE OD POLSKICH PROJEKTANTÓW 2017

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Agata Wojtkiewicz | kolekcja | ślub | Sukienki |

podobne artykuły