PL / EN
SUKNIE ŚLUBNE 2017 – RINA COSSACK

SUKNIE ŚLUBNE 2017 – RINA COSSACK

Romantyzm w nowoczesnym wydaniu – zakochacie się w tych stylizacjach!

Podczas ostatnich targach ślubnych WEDDING, spośród szerokiej oferty wystawców, naszą uwagę przykuły propozycje marki RINA COSSACK.

Kolekcja RINA COSSACK – WEDDING 2017

Justyna Żmijewska, projektantka polskiej marki, prezentuje nową kolekcję ślubną WEDDING 2017. W trendach na kolejny rok pojawiły się zwiewne tkaniny, subtelne aplikacje i koronki oraz lekko zarysowana forma, która zmienia kształty podczas ruchu. Nowe propozycje to także charakterystyczne dla marki RINA COSSACK architektoniczne kształty (patrz: kreacja bez ramiączek z asymetryczną spódnicą). Mocnym punktem linii są bez wątpienia kaskadowe aplikacje przypominające mróz na szkle.

Kampania RINA COSSACK – WEDDING 2017

Głównym elementem scenografii kampanii stała się lilia, której urok, delikatność i niebanalna forma nawiązują bezpośrednio do promowanej kolekcji. Autorką sesji zdjęciowej jest Sonia Świeżawska (http://soniaswiezawska.blogspot.com), a jej główną bohaterką została Agata, modelka z agencji United for Models. Dziewczęcy make-up z focusem na róż wykonała Emi Noremberg, a nonszalanckie upięcia z falowanych włosów zaproponował Salon Fryzjerski Najlepiej (www.najlepiej.mu).

Kolekcja WEDDING 2017 dostępna jest już w Atelier RINA COSSACK przy placu Konstytucji 5/13 w Warszawie. Zapraszamy na spotkania z projektantką Justyną Żmijewską oraz przypominamy, że jest możliwość wprowadzenia dowolnych modyfikacji do każdej sukni! Która kreacja z nowej linii podoba Wam się najbardziej?

ZOBACZ TEŻ: SUKNIE ŚLUBNE OD POLSKICH PROJEKTANTÓW 2017

video

MACIEJ ZIEŃ - BACKSTAGE POKAZU "UNDER PRESSURE"

tagi: Rina Cossack | suknie ślubne | sukienki | Sukienki |

podobne artykuły