PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
SUKNIE ŚLUBNE 2017 – KOLEKCJA MOONS „ALCHEMIA”

SUKNIE ŚLUBNE 2017 – KOLEKCJA MOONS „ALCHEMIA”

Zjawiskowa kampania autorstwa fotografki Zuzy Krajewskiej!

Jest na rynku od 2014 roku, a już mocno zamieszał na rodzimym rynku mody ślubnej. Duet Moons Varsovie, bo o nim mowa, prezentuje swoją najnowszą kolekcję na rok 2017 – ALCHEMIA i kampanię autorstwa Zuzy Krajewskiej.

MOONS – kolekcja Alchemia 2017

Naszą inspiracją do stworzenia ALCHEMII była baśń, magia tak bliskiego nam księżyca, tajemnice jego poszczególnych faz, które powtarzając się, za każdym razem są czymś zupełnie nowym. To także nasz kolejny etap w prezentowaniu wymiarów kobiecej sensualności, siły, autentyczności” – opisują kolekcję ALCHEMIA Maria Folta-Szopińska i Magda Socha-Włodarska, projektantki marki MOONS Varsovie.

Minimalizm i dziewczęcość, które dominowały w poprzednich liniach firmy, ustąpiły miejsca dostojnemu blaskowi. Surowe, rustykalne inspiracje zastąpiła bohemiczna elegancja. Nadal pojawia się wpisana w DNA marki prostota, jednak jest tym razem o wiele bardziej zmysłowa, enigmatyczna i baśniowa. Patynowana żorżeta, wełna przetykana złotą nicią, ornamentowa struktura tkanin, srebro, bohemiczne zdobienia, kamienie czy plisy to tylko część smaczków przygotowanych przez duet MOONS. Jest jednak detal, który łączy wszystkie dotychczasowe kolekcje – to szlachetna francuska koronka Sophie Hallette (co ciekawe, z manufaktury, z której wywodzi się ten materiał, pochodzi również koronka zdobiąca suknię ślubną Kate Middleton). Mimo kunsztownych wykończeń i wzbogaconych form, Alchemię nadal cechują wartości zawarte od początku w trzonie marki: lekkość, umiar, naturalność oraz harmonia.

ZOBACZ TEŻ: KORONKOWE SUKNIE ŚLUBNE OD POLSKICH PROJEKTANTÓW

Uzupełnieniem sukni ślubnych (ale i wieczorowych) są zaprojektowane przez duet MOONS dodatki: welony, jedwabne akcesoria, kaszmirowe i wełniane wdzianka. Stylizacje dopełniają także mini-kolekcje specjalnie stworzone przez przyjaciół marki: Decolove (misternie zdobione, ręcznie wykonywane tiary, korony, spinki), C by Cosima Borawska (wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach, opaski z elementami jedwabiu,), Rosa Gold Chains (subtelna biżuteria o współczesnych formach), Wasze Obrączki (najbardziej osobiste obrączki świata, wykonywane w znakomitej warszawskiej pracowni złotniczej). Dodatki i biżuteria dostępne są wyłącznie w atelier MOONS.

MOONS – kampania Alchemia 2017

photo | art director: Zuza Krajewska

model: Karina Elisabeth Taranowicz Rebel Models

face & body make up: Gosia Macias

hair: Michał Bielecki Warsaw Creatives
photographer assistant: Aleksander Balcerek, Dominik Nowak
stylist assistant: Dominika Sokołowska
production: MOONS
production support: Paulina Gawecka
MOONS designers: Maria Folta-Szopińska, Magda Socha-Włodarska

Polska moda TAKIEJ kampanii marki ślubnej jeszcze nie widziała – wielkie gratulacje! To jak, która z Was zostanie następną Moons Girl?

ZOBACZ TEŻ: SUKNIE ŚLUBNE OD POLSKICH PROJEKTANTÓW 2017

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Moons Varsovie | kolekcja | kampania | suknie ślubne |

podobne artykuły