PL / EN
STYLIZACJE PARIS HILTON PODCZAS WIZYTY W POLSCE

STYLIZACJE PARIS HILTON PODCZAS WIZYTY W POLSCE

Paris Hilton na kilka dni odwiedziła Polskę i wzbudziła niemałe zainteresowanie mediów. Zobaczcie jakie stylizacje przygotowała na wizytę w naszym kraju!

O samej Paris Hilton można napisać naprawdę wiele! Próbowała swoich sił w aktorstwie, modelingu, branży muzycznej… my dziś przyjrzymy się bliżej jej stylizacjom podczas wizyty w Polsce. Paris przyjechała, aby uroczyście otworzyć nową część Centrum Handlowego Silesia City Center w Katowicach.


Znana z zamiłowania do mody i ubrań, na wizytę do Polski, celebrytka zabrała spory bagaż przeróżnych kreacji. Kamelowy płaszczyk, w jakim Paris pojawiła się na lotnisku, delikatnie odstawał od jej „codziennego”, lekko infantylnego stylu – jednak trzeba przyznać, ze w stu procentach wpisywał się zarówno w obowiązujące trendy, jak i panującą pogodę. W samej Silesii celebrytkę można było spotkać w kilku odsłonach, bazujących na podobnym schemacie – kusy i obcisły fason sukienki w połączeniu z niebotycznie wysokimi szpilkami. Zaskoczyła nas jedna kreacja, która jak na Hiltonównę wydawała się być wyjątkowo „grzeczna”. Kremowa sukienka w kształcie litery A, z odcinanym dołem szytym z koła – to kwintesencja prostoty i klasy.

 

Zajrzyjcie do galerii i oceńcie stylizacje słynnej celebrytki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Paris Hilton | Silesia City Center | gwiazdy | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły